Bezmocná nebo co

Anonymní
16.4.20 22:36

Bezmocna nebo co

Čím bych začala :(
Je mi 26 mám snoubence kterému je 27 jsme spolu 4 roky a máme 18 měsíční holčičku Janicku.
Ani nevím kdy tohle všechno začalo snad je to rok? Myslím. Momentální situaci je vše ještě horší než dříve. Já svoji rodinu mám 400 km daleko rodiče se momentálně rozvádí s matkou vztah máme špatný. Jediná má pomocná ruka je prababicka s dedou kteří jsou stejně daleko a navíc už nejsou nejmladší. Snoubence rodina mě moc nebere od začátku navíc má tchýně má o 4 měsíce mladší ditko jako my takže role babičky žádná. A ostatní příslušníci se nezajímají.
Asi jsem nestastna ze všechny “ vztahy “ se posrali během mého těhotenství a ani ne naši vinou.
Moje dítě nemá žádné babičky ani dědečka to je asi první věc která mě hrozně užíra. Snažím se ji dávat vše a za všechny. A to je kamen úrazu u nás doma..
U nás doma se o vše musím starat jenom já což úplně neberu jako nějakou strašnou věc ale už si přijdu jak sluzebna protože můj muž si po sobě nesebere ani ponožky a dokonce si neumyje ani záchod po sobě :zed: nikdy neumyl nádobí nikdy nevyluxoval vůbec nic… spíše si říkám zda je to normální ze neudělá nic sám od sebe vždyť doma žije taky a pokud ho poprosím zda by se věnoval na chvíli malé bere to jako břemeno. Vlastně cokoliv ho slušně poprosím a není to často bere jako břemeno.
Každý den vařím malé jídlo a nám někdy se mi povede i druhé nebo jen polévka a nebo naopak ale vždy je uvařeno. Pokud ale není obojí je to špatně a nebo pokud neuvarim na více dnů je to špatně pokud mu řeknu zda uvaří k tomu jídlu těstoviny ze se zatím půjdu třeba vykoupat nebo něco je to špatně a řekne mi ze si už muže vařit všechno sám a ze jsem neschopna.
Co se tyče malé často na ni řve kvůli blbosti věnovat se ji moc neumí spíše jak jsem psala bere to jako “ práci” a místo toho aby si sní třeba hrál je na telefonu.
Což je další věc telefon 24 h denně je na telefonu já už nevím co mám dělat aby se nám věnoval a nebyl na telefonu pokud ho poprosím zda by ho už nechal hnusne odpoví “Rozkaz”
A je naštvaný. :,(
Pokud má něco udělat doma třeba něco privrtat neumíte si představit co je to scénu hnusnej protivny… A je toho plno plno…
Myslím ze kamen úrazu je také v tom ze jsem na vše sama na dítě na domácnost nemůžu se spolehnout rodiny život který bych rada žila v troskách a kord tetkon když je ta karantena…
Navíc poslední věta byla taková ze chce abych byla jaká on chce a ze ho serou maličkosti a ze je nemůže překousnout. :(
Maminky ženy… myslíte že je něco špatně semnou mám si někam zajít já už nevím co mám dělat chlapa moc miluji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27076
16.4.20 22:42

A to jste spolu dřív nebydleli? Nebo sis hrála na dokonalou hospodyňku, ale s dítětem to už nejde, že? Není třeba tvá chyba. Je to obou chyba, že ty jsi vše dělala od začátku a on teď nevidí důvod to měnit. Buď si postavíš hlavu a on začne fungovat, nebo ne… Je to na vás obou. S tebou nic špatně není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.4.20 22:48

Láska hory přenáší. Já sice nevím, proč ho máš ráda, když on tebe ne, ale to je tvoje věc. Ty a ani vaše dítě nejste podle jeho představ a nebavíte ho. Myslíš si, že to tvoje láska k němu všechno zachrání?

• Citovat
  • Nahlásit
64556
16.4.20 22:49

On se nezměnil během pár minut. Musel takový být i dřív. A nezmění se. Je tak vychovaný.. Prostě narovinu, pravidla.. A pokud nerespektuje, raději bych byla sama.. Co z něj máš? Co z něj má malé dítě, má které řve? :think: pošli ho do tmy, je to vůl.. S tebou špatně nic není, jen jsi mu to vše trpěla, asi pro růžové brýle :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2127
16.4.20 22:58
@Anonymní píše: Čím bych začala :(
Je mi 26 mám snoubence kterému je 27 jsme spolu 4 roky a máme 18 měsíční holčičku Janicku.
Ani nevím kdy tohle všechno začalo snad je to rok? Myslím. Momentální situaci je vše ještě horší než dříve. Já svoji rodinu mám 400 km daleko rodiče se momentálně rozvádí s matkou vztah máme špatný. Jediná má pomocná ruka je prababicka s dedou kteří jsou stejně daleko a navíc už nejsou nejmladší. Snoubence rodina mě moc nebere od začátku navíc má tchýně má o 4 měsíce mladší ditko jako my takže role babičky žádná. A ostatní příslušníci se nezajímají.
Asi jsem nestastna ze všechny “ vztahy “ se posrali během mého těhotenství a ani ne naši vinou.
Moje dítě nemá žádné babičky ani dědečka to je asi první věc která mě hrozně užíra. Snažím se ji dávat vše a za všechny. A to je kamen úrazu u nás doma..
U nás doma se o vše musím starat jenom já což úplně neberu jako nějakou strašnou věc ale už si přijdu jak sluzebna protože můj muž si po sobě nesebere ani ponožky a dokonce si neumyje ani záchod po sobě :zed: nikdy neumyl nádobí nikdy nevyluxoval vůbec nic… spíše si říkám zda je to normální ze neudělá nic sám od sebe vždyť doma žije taky a pokud ho poprosím zda by se věnoval na chvíli malé bere to jako břemeno. Vlastně cokoliv ho slušně poprosím a není to často bere jako břemeno.
Každý den vařím malé jídlo a nám někdy se mi povede i druhé nebo jen polévka a nebo naopak ale vždy je uvařeno. Pokud ale není obojí je to špatně a nebo pokud neuvarim na více dnů je to špatně pokud mu řeknu zda uvaří k tomu jídlu těstoviny ze se zatím půjdu třeba vykoupat nebo něco je to špatně a řekne mi ze si už muže vařit všechno sám a ze jsem neschopna.
Co se tyče malé často na ni řve kvůli blbosti věnovat se ji moc neumí spíše jak jsem psala bere to jako “ práci” a místo toho aby si sní třeba hrál je na telefonu.
Což je další věc telefon 24 h denně je na telefonu já už nevím co mám dělat aby se nám věnoval a nebyl na telefonu pokud ho poprosím zda by ho už nechal hnusne odpoví “Rozkaz”
A je naštvaný. :,(
Pokud má něco udělat doma třeba něco privrtat neumíte si představit co je to scénu hnusnej protivny… A je toho plno plno…
Myslím ze kamen úrazu je také v tom ze jsem na vše sama na dítě na domácnost nemůžu se spolehnout rodiny život který bych rada žila v troskách a kord tetkon když je ta karantena…
Navíc poslední věta byla taková ze chce abych byla jaká on chce a ze ho serou maličkosti a ze je nemůže překousnout. :(
Maminky ženy… myslíte že je něco špatně semnou mám si někam zajít já už nevím co mám dělat chlapa moc miluji.

Promiň, ale výraz „snoubenec“ mi v situaci, kterou popisuješ přijde tragikomický. Tvého „snoubence“ :roll: obtěžuje přítomnost Tvoje i Vaší dcery, nehodlá se podílet na péči o dítě ani o společnou domácnos…jediný co chce je mít od Tebe full servis a jinak svatý klid a nebýt nikým a ničím obtěžován a nepočítej s tím, že tohle se změní. Ale no tak hlavně, že ho miluješ…to gratuluji a přeji ať Ti to dlouho vydrží…on Tebe také velmi miluje :roll: :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1826
16.4.20 23:01

Naši kluci se také vůbec nevídají s prarodiči a není to nic tak hrozného. Partner se takhle choval nejspíš vždycky, jen jsis toho na začátku vztahu, když jste byli jen vy dva, tolik nevšímala nebo ti to nevadilo. Ty ho miluješ, ale on tebe ne. Upřímně, já bych s takovým chlapem nevydržela. Třeba to sama za čas uvidíš, že tenhle vztah nemá smysl. Teda pokud se nezmění, čemuž nevěřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10819
16.4.20 23:06

Co na něm miluješ proboha? Že se vám nevěnuje, řve na malý dítě, nic nedělá? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
139
16.4.20 23:41

Nezmění se. A i kdyby ses Ty změnila, že uděláš úplně všechno vždy sama a vše pro to, aby byl spokojený, neocení to, nezmění se. Chceš takto žít do konce života? Chceš v tomto prostředí vychovávat své dítě? Babičky vás vztah nezachrání… Jenom vy dva, ale musíte oba chtít. A z jeho strany asi vůle není… Drž se. Snad najdeš cestu, na které budeš spokojená…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1751
17.4.20 08:18

Ano, je s tebou spatne to uz to, ze premyslis, jestli s tebou neco neni spatne. Takhle by to doma vypadat nemelo, aby jeden drel jak mezek a druhy si valel sunky na gauci s mobilem v ruce. Jenomze na co sis ho naucila, to ted mas :nevim: Pokud, jak rikas „U nás doma se o vše musím starat jenom já což úplně neberu jako nějakou strašnou věc“, tak tam presne bude zakopany ten pes, protoze to by ti strasne prijit melo. Zastavam nazor, ze kdyz byt obyvaji dva dospeli lidi, maji se o nej taky oba dva starat. A dite si taky poridili dva dospeli lidi, takze se o nej maji oba starat. Ale protoze tvemu priteli tato situace vyhovuje (= nic nemusi delat), budete si muset promluvit, a pokud se ma neco zmenit, libit se mu to nebude. S tim pocitej :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat