Sousedi si užívají příliš nahlas

Anonymní
15.4.20 10:53

Sousedi si užívají příliš nahlas

Předem chci říct, že opravdu nejsem ňáká zakomplexovaná dáma v letech, která odposlouchává své sousedy. Ale, asi před půl rokem se pod nás nastěhoval hodně mladý pár, nikdo je nak nevida, asi jen práce a domu.. ale tak 3mesice zpět, si začali užívat už nejen v noci (na to je člověk žijící v panelaku tak nějak zvyklej) ale hlavě přes den, několikrát nám vzbudili děti, když u nás byla na návštěvě rodina, začali opět, člověk se pak cítí až trapně.. dneska ráno se syn probudil s brekotem že se lekl co se děje že paní řve :?..zkrátka to dělají po celém bytě v jakoukoliv il hodinu a hlavně vážně extreme nahlas. Měli jste někdo podobnou zkušenost? Jak to řešit? Jako úplně nechci u nich bušit na dveře s tím ať se uklidněj :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

72
15.4.20 10:55

Tak to nejde asi jinak než řešit. Nějak mírně je třeba upozornit že máte děti a návštěvy. Uvidíš jak se k tomu postaví a co jsou to za lidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
15.4.20 10:55

Zaklepat na stupačky nebo jím napsat vzkaz? Já bych teda zaklepala a řekla jim, že tím obtěžují okolí. Tolerance je v paneláku potřeba, ale všechno má své meze. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
15.4.20 10:56

Není třeba bušit, ale v klidu si o tom promluvit, zmínit děti - to by mi přišlo rozumné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.20 10:58

Občas si taky užiji přes den dost nahlas, pravda, je to tak jednou za 14 dní, není nějak více čas. Při rychlovce fakt neřvu. Ale kdyby na mě zašel ťukat soused, ať si ve svém bytě šu*ám potichu, budu na něj zírat jak na vola.

To máte tak papírové stěny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.4.20 11:04

Stalo se to kamarádce, ale ta byla v roli na druhé straně. Když se kdysi seznámila se svým mužem, jezdili si užívat do prázdného bytu jeho rodičů - na noc, někdy přes den, jak to prostě na ně přišlo :mrgreen:. No asi taky nebyli úplně tiší, protože jednoho dne měli ve schránce dopis, byl prý strašně pěkně napsaný - obsahově prostě jestli by trochu nemohli krotit vášně. No trapas, protože ten dopis ve schránce našla přítelova matka :mrgreen: Každopádně kamarádka už si pak dávala pozor, aby tolik nehulákala.

• Nahlásit
  • Citovat
15.4.20 11:13
@Ladiabola píše:
Zaklepat na stupačky nebo jím napsat vzkaz? Já bych teda zaklepala a řekla jim, že tím obtěžují okolí. Tolerance je v paneláku potřeba, ale všechno má své meze. ;)

Hlavně nebouchat na stupačky… To je v paneláku vždycky radost - zatímco sousedy slyší třeba dva tři byty, stupačky vyburcují celý barák..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9165
15.4.20 11:14

20let jsem žila v bytovce kde bylo všechno slyšet a chápu, že je to velmi obtěžující. Ono se to nezdá, ale když je to pořád a dlouhodobě…
Já bych na ně zazvonila a v klidu jim vysvětlila situaci. Že je sice chápu, že i moje děti občas řvou atd. nicméně jsou jisté hranice…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
871
15.4.20 11:18

Já bych jim napsala něco ve stylu: Jsem 68 letý muž, 160 cm, 125 kg, žiji sám a mám moc rád sex. Slýchám, že si často užíváte, vadilo by vám, kdybych příště, až vás uslyším, na vás zazvonil a připojil se… (nejdřív se teda ujistit, že ten popis na žádného souseda nesedí) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13025
15.4.20 11:22

Pokud jim to nehceš říct osobně, tak holt dopisem/mailem.
Připojila bych odkazy na to jak odhlučnit byt, a nebo na prodejce sexy roubíků.

Ještě teda můžeš využít syna, aby se jich pokaždé když je potká ptal, proč té paní v noci tak ubližuje, že tak křičí :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1181
15.4.20 11:27

Nezáviď :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.4.20 11:30

Ano měla jsem tu zkušenost. Souložili v noci, ve dne, ráno, večer. U nás byla nevýhoda, že jsme nebyli v paneláku ale rodinném době se 3 byty. Nedalo se to poslouchat, ona rvala jak kdyby ji na noze bral. Jeden den jsem si je odchytla na chodbě a slušně ji řekla, jestli by se nemohla krotit, že s nima sexuální hrátky fakt zdilet nechci. Od té doby byl klid..

• Nahlásit
  • Citovat
6845
15.4.20 11:44

Vyvěsit papír aby sukali vic nahlas. Že je slyšíš jen v předsíni a tam se blbě honí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
15.4.20 12:30
@Anonymní píše:
Předem chci říct, že opravdu nejsem ňáká zakomplexovaná dáma v letech, která odposlouchává své sousedy. Ale, asi před půl rokem se pod nás nastěhoval hodně mladý pár, nikdo je nak nevida, asi jen práce a domu.. ale tak 3mesice zpět, si začali užívat už nejen v noci (na to je člověk žijící v panelaku tak nějak zvyklej) ale hlavě přes den, několikrát nám vzbudili děti, když u nás byla na návštěvě rodina, začali opět, člověk se pak cítí až trapně.. dneska ráno se syn probudil s brekotem že se lekl co se děje že paní řve :?..zkrátka to dělají po celém bytě v jakoukoliv il hodinu a hlavně vážně extreme nahlas. Měli jste někdo podobnou zkušenost? Jak to řešit? Jako úplně nechci u nich bušit na dveře s tím ať se uklidněj :nevim:

Tohle nevyřešíš.. Měli jsme to 5× denně, minimálně hodinu. Rvala na celý barák. My s nimi jednu společnou stěnu. Peklo.. Psala jsem dopisy, zvonila na ně atd.. Nešlo pozvat návštěvu, nešlo vysvětlit deckam. Jako budíček, k obědu, k večerníčku, večer třeba 2×.. Člověk ztratí i chuť na sex atd.. Odstěhovala jsem se.. Nešlo.. Slečna opakovaně slíbila, že to útlumi atd.. Vrchol byly vánoce.. Sukacka k nadilce je fakt top.. :zed: :mrgreen:

Příspěvek upraven 15.04.20 v 12:34

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
15.4.20 12:32
@Katastrofaobecna píše:
Občas si taky užiji přes den dost nahlas, pravda, je to tak jednou za 14 dní, není nějak více čas. Při rychlovce fakt neřvu. Ale kdyby na mě zašel ťukat soused, ať si ve svém bytě šu*ám potichu, budu na něj zírat jak na vola.To máte tak papírové stěny?

Některé dámy fakt řvou brutálně.. Naše sousedka šla slyšet přes 4 patra a my měli společnou zed..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama