Bidet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evi.,
Závislačka 3929 příspěvků 12.08.10 12:53
Bidet

Ahoj,

Chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s bidetem. Přemýšlím, zda ho pořídit či nikoli. Pokud ano, tak možnost, která je realizovatelná, tak aby byl bidet součástí záchodového prkénka.
Nevím, ale mám pocit, že pokud je bidet součástí záchodového prkénka, tak voda stříká a omývá od zadu do předu - což asi není úplně ideální.
Nemáte s tím někdo zkušenosti prosím?

(Případně poradíte konkrétní bidet, který používáte a jste s ním spokojeni?)

Moc díky za reakce

Reakce:
Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 12.08.10 12:59

Ahoj,
my máme kombinaci bidetu i WC, ale značku z hlavy nevím /jsem v práci/ :wink: Spokojenost maximální, využívám dost.
Před stavbou RD, jsem bidet odmítala, protože jsem předtím v bytě měla vedle WC samostatně stojící a ten jsem tak nevyužívala.
Funkčnost: nejedná se o bidetovou spršku, nýbrž o bidetovou trysku, která je umístěna přímo v záchodové míse, nijak to nestříká mimo mísu apod. Voda nestříká směrem od zadu dopředu, toho se bát nemusíš.

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 12.08.10 13:02

A nechceš si pořídit radši bidetovou spršku?
Něco takového
 http://www.kbkoupelny.cz/…m12327205017

Je s tím daleko lepší manipulace a ve finále to nevyjde moc draho. Jen musíš pořešit přívod vody, ale kvůli bidetu bys musela stejně.

jjelena
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.10 22:58

Ahoj, my máme bidetový prkýnko od Geberitu a je to úžasný.

tohle má mamka:

http://www.geberit.cz/…line-8000p-1

My máme starší model, ale do novýho si budeme kupovat nový a zase od GEBERITu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >