Bílé skvrny na penisu

Anonymní
26.11.19 18:07

Bílé skvrny na penisu

Přítel má už dlouhou dobu na penisu bílé skvrny. Nemá ale žádný problém, spíše já. O kvasinkách, zánětu mocaku ani nemluvím… ale zajímá mě spíše co to může nejspíš znamenat. Pochybuji že zajde k lékaři, je to pro něj dost nepříjemné, ale neřeší to.
Má někdo zkušenost prosím?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Ou
10788
26.11.19 18:16

Pokud máš kvasinky, tak pochopitelně je potřeba vždy přeléčit a partnera.

A pokud to vcleku logicky postavíš tak, že dokud se nebude léčit a nezaléčí, tak s ním prostě spát, nebudeš, protože zdraví máš jen jedno, tak von půjde docela rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 18:16

Pokud máte opakující se infekce tak se musí nechat vyšetřit a popřípadě zaléčit i on. Řekla bych žádný sex, dokud nebudu mít jistotu, že to na mě nepřenáší on. Je pěknej sobec teda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
26.11.19 18:32

A to máš sex s chlapem, kterýmu je ukradený tvoje zdraví? Ježíši ten by letěl. Nehledě na to, že ani jemu nevadí něco fuj na jeho penisu? Asi dobrej dobytek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 18:35

No, to jsou kvasinky přece. :nevim: Chlapi obvykle potíže nemají, to mají pak ženy. :roll: Ty se můžeš léčit, jak chceš, ale dokud se nepřeléčí on, bude ti to pořád vracet. Překvapuje mě, že ti ani doktor, ani lékárník neřekl, že je třeba i přeléčit partnera a nedali ti léky pro něj. Určitě by byl nejlepší urolog, ale do té doby bych mu prostě nakázala dvakrát denně si ho mazat canestenem..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.11.19 18:41

Noooo, covece, ja teda mivam mykozy hlavne po antibiotikach, ale u manzela to postupne vygradovalo (a to podotykam, ze on nikdy zadne skvrnky ani nic nemel), ze musel na obrizku… Dle urologa prave vlivem mykoz, protoze jsem se lecila vzdy jen ja, a to sex teda během nemoci/lecby nikdy nebyl, ale za tech 12 let to proste takhle došlo (asi nejake pozůstatky v tele jsou i po zaleceni). Takze urcite at maže na urologii! K.

• Nahlásit
  • Citovat
26.11.19 18:43

Tak ten už by nezasunul hele :cert: když je takovýto problém, tak se musí přeléčit oba :roll: a chápu, že to nikomu není příjemný, ale stane se a vyřešit se to musí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21719
26.11.19 18:45

A tobe nevadi, spat s muzem, ktery ma buhvi co na penise? Jako doprcic, zenska :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 18:47

Fuj, tak to bych nedala. Kor když o tom víš a ještě máš problémy :poblion: brr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 18:47

A to ti gyndar nedal nic pro nej, kdyz ti zjistil kvasinky? My se kdysi lecili mykomaxem a pak jeste nejakou mastickou, trvalo to asi pul roku, takze pokles sexu a jedine s nelubrikovanym kondomem, zadne koupele, bazeny, sauny, vyvareni pradlo, snizeni cukru, vitaminy, probiotika, ted mame uz cca 10 let klid, vitaminy zobu preventivne,

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.11.19 18:57

Tak já se léčila mnohokrát s mykózou (i jiným zánětem) a můj gynekolog taky nikdy zmínka o léčbě pro manžela, žádnou léčbu pro něho mi nedal. Takže nemusíte být na tazatelku protivné, že se neléčí i partner.

• Nahlásit
  • Citovat
21719
26.11.19 19:01
@Anonymní píše:
Tak já se léčila mnohokrát s mykózou (i jiným zánětem) a můj gynekolog taky nikdy zmínka o léčbě pro manžela, žádnou léčbu pro něho mi nedal. Takže nemusíte být na tazatelku protivné, že se neléčí i partner.

Ten partner ma viditelny problem proboha, vi se, odkud vitr vane

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1455
26.11.19 19:10
@Anonymní píše:

Tak nekolikrat jste ji mela, asi proto ze si to prehazujete jako ping pong, ne kdyby rekl ze tam neco mam tak se automaticky ptam co s manzelem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 19:42

Přítel měl antibiotika zároveň semnou, bral poctivě ( je to tak měsíc a půl zpět). Nějakou dobu predtim mazal canestenem. Dnes mi na gyn řekla, že v pátek budou výsledky a případně pošleme přítele na urologii. No aspoň by ty problémy konečně zmizely…

• Nahlásit
  • Citovat
21719
26.11.19 20:06
@Anonymní píše:
Přítel měl antibiotika zároveň semnou, bral poctivě ( je to tak měsíc a půl zpět). Nějakou dobu predtim mazal canestenem. Dnes mi na gyn řekla, že v pátek budou výsledky a případně pošleme přítele na urologii. No aspoň by ty problémy konečně zmizely…

Si psala, ze nikam nepujde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama