Už 11. den krvacím

Anonymní
26.11.19 11:52

Už 11 den krvacím

Holky nikdy se mi nestalo, ze bych to měla tak dlouho, nevím co se deje. Před cca necelým měsícem jsem byla na pravidelne prohlídce a vše bylo v pořádku i výsledky :nevim: čím by to mohlo být nevíte? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10837
26.11.19 12:14

Gynekolog ti poradí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
855
26.11.19 12:27

Zajděte si na gynekologii :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 14:46

Byla jsem před necelým měsícem a vše OK @stinga

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.11.19 14:47
Já byla před měsícem ani ne a vše OK
@Yasmina21 píše:
Zajděte si na gynekologii :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
1720
26.11.19 14:52

To neznamená, že musí být i teď. Něco nemusí být v pořádku. Ale může to být jen náhoda a až to skončí, další cyklus může být v pořádku. Nebyla jsi třeba ve stresu? Nebrala nějaké léky? Nemohla jsi být těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 15:11
O mimi se snazime, ale já začala jist drmek a pít čaj Ludmily Mojžíšove, rok neberu HA a cykly jsme neměla pravidelne teď cca měsíc beru ten drmek, dorazila “konečně” včas ale trvá dlouho
@Kamkam píše:
To neznamená, že musí být i teď. Něco nemusí být v pořádku. Ale může to být jen náhoda a až to skončí, další cyklus může být v pořádku. Nebyla jsi třeba ve stresu? Nebrala nějaké léky? Nemohla jsi být těhotná?
  • Nahlásit
  • Citovat
1720
26.11.19 15:45
@Anonymní píše:
O mimi se snazime, ale já začala jist drmek a pít čaj Ludmily Mojžíšove, rok neberu HA a cykly jsme neměla pravidelne teď cca měsíc beru ten drmek, dorazila “konečně” včas ale trvá dlouho

No tak to by mohlo být tím. Nemuselo ti to sednout. Nebo to je první měsíc naopak normální. Nasla sis diskuze na tohle téma? Treba se to stává, že to někdo brát nemůže. Nebo se to za jeden, dva měsíce srovná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.11.19 15:51
Nic jsem prave nenesla, ale zkusím možná ještě vydržet třeba se tělo nějak čistí?
@Kamkam píše:
No tak to by mohlo být tím. Nemuselo ti to sednout. Nebo to je první měsíc naopak normální. Nasla sis diskuze na tohle téma? Treba se to stává, že to někdo brát nemůže. Nebo se to za jeden, dva měsíce srovná.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1720
26.11.19 16:19

@gumicka8 to mě právě taky napadlo… Ale osobní zkušenost nemám. A slábne to aspoň? Tak zkus založit novou diskuzi nebo přejmenovat tuhle?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 16:22

Vždy mi ji platila mamka, i když už vydělávám

• Nahlásit
  • Citovat
26.11.19 16:24
Teď už spis jen tak spinim, tak doufám ze to úplně vymizne :nevim:
@Kamkam píše:
@gumicka8 to mě právě taky napadlo… Ale osobní zkušenost nemám. A slábne to aspoň? Tak zkus založit novou diskuzi nebo přejmenovat tuhle?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.19 16:55
Asi nechápu?
@Anonymní píše:
Vždy mi ji platila mamka, i když už vydělávám
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.11.19 19:27
@Anonymní píše:
Holky nikdy se mi nestalo, ze bych to měla tak dlouho, nevím co se deje. Před cca necelým měsícem jsem byla na pravidelne prohlídce a vše bylo v pořádku i výsledky :nevim: čím by to mohlo být nevíte? Děkuji

Také se dlouho snažíme dokud jsem brala jen utrogestan vše ok na také, pak jsem zkusila právě čaj od Mojžíšové a krvácím už druhý týden předtím max 5 dní takže počkám než se vrátím domů a půjdu na zastavení případně

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.11.19 19:40
A pijes čaj na podporu početí? No já už jen spinim, tak možná zkusím vydržet jestli se opravdu tělo jen necisti :nevim: :nevim: ja to poprvé dostala včas
@Anonymní píše:
Také se dlouho snažíme dokud jsem brala jen utrogestan vše ok na také, pak jsem zkusila právě čaj od Mojžíšové a krvácím už druhý týden předtím max 5 dní takže počkám než se vrátím domů a půjdu na zastavení případně
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama