Reklama

Bílý lepkavý hlen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 21:17
Bílý lepkavý hlen

Dobrý večer. Od 9.4. Do 13.4. jsem měla menstruaci. 13 dnů od první dne poslední menstruace jsem s přítelem měla nechráněný styk. Chvílemi mě pichalo na prave straně asi vajecnikx tak ze mě bolel i pohlavni styk. A už čtvrtý den mě trápí bílý lepkavy hlen a pociťují vlhko v děloze. Je to možná ovulace? Nebo po ovulaci? Antikoncepci neberu. A jak je to s těmi spermiemi, jak dlouho dokážou přežít v pochve? Mám cyklus 28 dnů, pravidelný. Děkuji za vaše odpovědi.

Reklama

Reakce:

Hancue
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 29.04.18 21:32

Tak ovulaci si klidně už mít mohla a nebo zrovna nastala. Ale hlen většinou poukazuje na začátek ovulace. Spermie mohou přežít v pochve až tři dny pozor! To ze by si mohla otěhotnět je docela pravděpodobně. Zkus tehotensky test po dni, kdy mas dostat ms. Dříve to nemá smysl dělat. Hodně štěstí.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Žádný Hollywood! Mají manýry jak čeští herci, říká se o zpovykané Vilhelmové a spol.

Ty tam jsou doby, kdy se o hvězdách z Hollywoodu psalo jako o zpovykaných... číst dále >

Už je odtahují? Klan Kočkových parkuje na „Jiřáku“ jak v cirkuse, lidi zuří

Na náměstí Jiřího z Poděbrad na pražských Vinohradech v Kostele Nejsvětějšího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >