Bílý lepkavý hlen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.18 21:17
Bílý lepkavý hlen

Dobrý večer. Od 9.4. Do 13.4. jsem měla menstruaci. 13 dnů od první dne poslední menstruace jsem s přítelem měla nechráněný styk. Chvílemi mě pichalo na prave straně asi vajecnikx tak ze mě bolel i pohlavni styk. A už čtvrtý den mě trápí bílý lepkavy hlen a pociťují vlhko v děloze. Je to možná ovulace? Nebo po ovulaci? Antikoncepci neberu. A jak je to s těmi spermiemi, jak dlouho dokážou přežít v pochve? Mám cyklus 28 dnů, pravidelný. Děkuji za vaše odpovědi.

Reklama

Reakce:

Hancue
Ukecaná baba ;) 1202 příspěvků 29.04.18 21:32

Tak ovulaci si klidně už mít mohla a nebo zrovna nastala. Ale hlen většinou poukazuje na začátek ovulace. Spermie mohou přežít v pochve až tři dny pozor! To ze by si mohla otěhotnět je docela pravděpodobně. Zkus tehotensky test po dni, kdy mas dostat ms. Dříve to nemá smysl dělat. Hodně štěstí.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama