Bílý lepkavý hlen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  27.04.18 21:17
Bílý lepkavý hlen

Dobrý večer. Od 9.4. Do 13.4. jsem měla menstruaci. 13 dnů od první dne poslední menstruace jsem s přítelem měla nechráněný styk. Chvílemi mě pichalo na prave straně asi vajecnikx tak ze mě bolel i pohlavni styk. A už čtvrtý den mě trápí bílý lepkavy hlen a pociťují vlhko v děloze. Je to možná ovulace? Nebo po ovulaci? Antikoncepci neberu. A jak je to s těmi spermiemi, jak dlouho dokážou přežít v pochve? Mám cyklus 28 dnů, pravidelný. Děkuji za vaše odpovědi.

Reklama

Reakce:

Hancue
Ukecaná baba ;) 1131 příspěvků 29.04.18 21:32

Tak ovulaci si klidně už mít mohla a nebo zrovna nastala. Ale hlen většinou poukazuje na začátek ovulace. Spermie mohou přežít v pochve až tři dny pozor! To ze by si mohla otěhotnět je docela pravděpodobně. Zkus tehotensky test po dni, kdy mas dostat ms. Dříve to nemá smysl dělat. Hodně štěstí.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Čeho se pašeračka Tereza bojí? Vyhýbá se odpovědi na bývalého právníka

Pašeračka Tereza změnila před více než měsícem advokáta a s pomocí nového... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Reklama