Velmi časté močení v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Losolka22
Povídálka 27 příspěvků 26.04.18 23:01
Velmi časté močení v těhotenství

Zdravím všechny, určitě se nás tu najde víc těhul co trápí časté močení v těhotenství. Začínám 5 měsíc čili druhy trimestr a místo toho aby se to uklidnilo je to čím dál horší :( hrozně mě to omezuje, jsem doma na rizikovém a ven moc nikam nechodím protože cestu nikam dál nezvládnu. Když už někam jdu jen tam kde je wc-to je také to první co hned vyhledávám :lol: nemůžu do kina na delší nákup atd…a nejhorší je že se nám za 2 týdny blíží svatba no co já budu dělat :D výsledky moči jsou v pořádku, nějak moc nepiju ale to stejně nepomáhá..nevím kde se to ve mě bere i v nosí třeba 6× vstávám budím se..proto se chci zeptat je něco co na to třeba pomáhá? Nějaké vitaminy atd? Zkoušela jsem akorát cviky na pánevní dno. Jsem už fakt zoufalá :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

vertunka
Závislačka 4634 příspěvků 26.04.18 23:05

Mela jsem to podobne a je to podle me v hlave. Protoze u me to pokracuje i po porodu. V noci jdu klidne 5krat :,(
Ale jakmile se nejak zamestnam (pres den) tak nemyslim na zachod a nejdu. Ale kdyz se nudim, tak se mi chce porad.

Losolka22
Povídálka 27 příspěvků 26.04.18 23:49

Těžko říct litam ve dne v noci co 15minut a není to žádné “učurávání” ale celkem normální poměr moči. :roll: pití vypiju zhruba litr-litr a půl za den takže také žádný extrém. Jsem jak koroptev a raději se z domu nikam dál nevzdaluji :lol:

mamina444
Kecalka 234 příspěvků 27.04.18 01:27

Taky lítám pořád čůrat je to normální ale po porodu se mi to vždy upravilo do normálu prostě mimčo tlačí na močák jak roste. Takže vydržet a hledat vždy kde je wc. ;) letím hned ráno a to mě to probudí a musím i když by si člověk rád poležel tak to nejde.No a jak se proberu dojdu a chci ještě pospat tak nemůžu malá se začne v břiše vrtět :lol: takže už nezaberu pak musím hned něco sníst jinak je mi na zvracení jak nesním zvracím. prostě někdo má v těhu pohodu a druhej ne. Ovšem stojí to za to. :kytka:

beruska9
Extra třída :D 10689 příspěvků 27.04.18 04:11

Bohuzel je to pomerne normalni a nic moc s tim asi nepujde udelat…kombinace tlaku delohy a hormonu nebo co. Ty cviky na panevni dno jsou urcite dobra volba, jeste jsem nekde cetla ze je dobre se pri curani predklonit, aby se mocak opravdu dobre vyprazdnil. Piti bych omezovala opatrne, tekutiny potrebujes, kdyz tak omezit ty mocopudne - kafe, caj, nektere bylinky.
Pri svatbe snad budes mit zamestnanou hlavu, ze na to trochu zapomene…ale ja bych se asi jistila nejakou inkontinencni vlozkou mozna :think:
Ja teda nastesti zatim vetsinou vydrzim pres noc, ale muj prvorozeny uz ma ze me taky docela prcu…nedavno zacal poradne mluvit a pry „Mama OPET na zachod?“ :lol:

Vickee
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 27.04.18 06:57

A bude hur, jako se vsim :D Moje max. bez zachodu je hodina a to uz mam pocit, ze se vazne pocuram. Odchazim z domu, dojdu si na zachod a nez pred barakem nasednu do auta, rikam si proc ja blba jsem se nevycurala nejak vic :D

Ale v tom tretim tehotenstvi behem ctyr let uz je na to clovek nejak zvykli a neresi to :mrgreen:

Tekutiny bych urcite neomezovala, naopak si rikam, jestli nepijes nejak malo. Hlavne kdyz jsi doma na rizikovem, tak nevidim problem v tom, chodit vecne na zachod. Neboj, ono i to nocni curani je pekny trenink na ustavicne vstavani k miminu 8)

P4ja
Kelišová 6270 příspěvků 27.04.18 07:04

Je to normální. Já v noci taky musím, a když jdu do města, tak dávám max hodinu a už musím hledat :) takže v tomhle vím. A je to čím dál horší. Prostě s tím počítej a vol trasu tak, aby to bylo v dosahu WC. No a svatbu určitě zvládneš, pokud budeš mít klasické šaty, tak počítej s asistencí někoho, kdo ti pomůže a zvedne sukni a tak. :) Držím palce :kytka:

garnier
Kecalka 147 příspěvků 27.04.18 07:10

Mam to stejne. Dnes 18+5 a na zachode v podstate bydlim :D ze zacatku opruz. Uz jsem zvykla. V noci mi to vadi nejvic..no a venku. Porad musim nekam curat. Cekm 5. Ditko a asi je to u me i opotrebenim :mrgreen:

Pingvinka
Stálice 66 příspěvků 27.04.18 07:17

Mám to taky tak zrovna včera jsme jeli do cukrárny pro zákusky cesta autem 5 min šla jsem než jsme jeli a už z parkoviště jsem myslela že se prorvu. Stačila jsem vybra jeden zákusek pak už musel pokračovat partner :lol:

Losolka22
Povídálka 27 příspěvků 27.04.18 08:20

No holky to jsem ráda že v tom nejsem sama a že to někdo chápe :) doma mi říkají že to přehráním protože Mamka asi takové problémy když čekala mě neměla :) a přítel se mi taky směje :lol: no snad svatební den zvládnu bez úhony už se tam totiž vidim jak stojím s nohama křížem a jak hledam na radnici wc :mrgreen: ale co by jsme pro mimi neudělali :srdce:

P4ja
Kelišová 6270 příspěvků 27.04.18 09:13

@Losolka22 Neboj, manžel na začátku taky nechápal, že před odjezdem z domu ještě běžím. Jak dojedeme na místo, tak hledám. A to nemluvím o benzínkách po cestě a nebo tom, že teď chci jet nakupovat do Alberta anebo Kauflandu. Ty velké obchoďáky totiž onu místnost mají :D
Prostě neuděláš nic.

Jo a podle mě je lepší opravdu pít. Včera jsem to podcenila a bolí mě hlava ještě teď. Ono si stejně nepomůžeš a poběžíš i tak :lol:

dupejj00
Kecalka 158 příspěvků 27.04.18 09:33

Pomuze akorat porod :)

Fear1
Stálice 70 příspěvků 27.04.18 10:39
Opožděná menstruace a stres

Je možná opožděná menstruace ze stresu? Měla jsem jí dostat ve středu 25.4. Chci se zeptat jestli je to možné že se to opožďuje ze stresu? Popřípadě kolik dní se to může opozdit max? Nyní se už nestresuju.. Díky za odpovědi 

mamina444
Kecalka 234 příspěvků 27.04.18 13:22
@Fear1 píše:
Je možná opožděná menstruace ze stresu? Měla jsem jí dostat ve středu 25.4. Chci se zeptat jestli je to možné že se to opožďuje ze stresu? Popřípadě kolik dní se to může opozdit max? Nyní se už nestresuju.. Díky za odpovědi  

Tak jasně že může někdy se mi stalo že i 14 dnů když byl fakt stres v práci a pak doma. Ovšem jestli nemáš jistotu a nebereš HA nijak se nechráníš a máš sex tak si můžeš udělat již ted test ten už ti řekne zda ano nebo ne.Kup si ten dvoj sou tam dva a když se ti to nedostaví tak uděláš za pár dnů druhej.No a když nebudou pozitivní zajdi k lékaři na gyndu a oni ti píchnou provokačku a uvidíš že menzes příjde.

Fear1
Stálice 70 příspěvků 27.04.18 18:09

@mamina444 děkuji :P

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >