Kluk nebo holka - UTZ

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pucalkovic Amina
Kecalka 407 příspěvků 26.04.18 20:50
Kluk nebo holka - utz

Ahoj holky, co myslíte podle ultrazvuku - je to kluk nebo holka? Jako přijde mi to na pindík, ale po zkušenosti, kterou jsme měli s prvním dítětem, nevěřím už ničemu. Říkali holka, holka, a bum, narodil se kluk :-)

Reklama

Reakce:

Myssicka
Zasloužilá kecalka 881 příspěvků 26.04.18 21:02

No ale to je noha a vedle poměrně slušně vidět pipina :lol:

Pucalkovic Amina
Kecalka 407 příspěvků 26.04.18 21:14

@Myssicka Fakt? Tak to nás opět mystifikovali. Řekli, že je tam jasnej pindík, ale moje máma mě celé odpo přesvědčovala, že je to noha a že myslí, že to bude holka. Takže asi fakt :-)

Avele
Závislačka 2607 příspěvků 4 inzeráty 26.04.18 21:15

@Myssicka to noha opravdu není, je to pohlavní výběžek.

Dle sklonu pohlavního výběžku bych řekla, že kluk. @Pucalkovic Amina

Pucalkovic Amina
Kecalka 407 příspěvků 26.04.18 21:17

@Avele Mně to přijde na pindíka, mámě na nohu. Akorát mě nahlodala tím, že mi říkala, že když tvrdím, že je to pindík, tak kde má to miminko druhou nohu. A v tom má pravdu, na to jí nejsem schopná odpovědět.

novakova.t
Závislačka 2719 příspěvků 26.04.18 21:29

Kluk

Peruz
Zasloužilá kecalka 782 příspěvků 26.04.18 21:32

Kolik to je tt?

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2143 příspěvků 26.04.18 21:33

Kluk nožička druhá vidět neni. Ale prstíky na nožičce ano

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Zlatá mládež 2 v Indii: Xenofob Mike, glosátor Renato i kulturní šok mezi chuďasy

Zlatá mládež, šílený pořad České televize, od něhož nebudete moct odtrhnout... číst dále >

Kdo napadl Kvitovou? Je mu 54 a motá se kolem drog! Jeho anonym se vzdal odměny

Včera večer se objevila zpráva, že policisté údajně zadrželi muže, který je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama