Bílý šum - nevěřila jsem

310
27.6.13 16:26

bílý šum-nevěřila jsem

Zdravím maminky :mavam:
Začnu od začátku. Mám 6měs. syna a od konce 6 nedělí mi začal špatně spát přes den, v noci to bylo ok, ale někdy mi usínal až kolem 24h, což bylo opravdu hrozné 8oNěkdy se dokonce stalo, že nespal i 12h a to už bylo opravdu na Chocholouška :roll: Časem se to zlepšilo, začal mi spát 3×denně po cca 30min.No,je pravda, že byl i den, kdy spal třeba jen jednou, ale i za to jsem byla ráda. Pak jsem se někde dočetla o bílém šupu a o knížce „nejšťastnější miminko v okolí“,našla jsem odkazy na stáhnutí, ale po hodinovém usílí to nešlo a já neměla čas tvrdnout u pc a časem na to zapomněla.
Dnes, když malej odpoledne usnul, jsem tu pročítala nějakou diskuzi a byla řeč o bílém šumu a o zmiňované knížce. Tak jsem dnes úspěšně stáhla(jak šum, tak i knížku) a začla jsem číst.
No, upřímně, vůbec jsem tomu nevěřila, ale řekla jsem si, že za zkoušku nic nedám :nevim: Malej si mnul oči a tak jsem se rozhodla, že to zkusím podle knížky :mrgreen: Narvala jsem ho do zavinovačky(doslova narvala, nohy mu trochu koukaly :lol: ),kolíbala v náručí, pustila šum a dala prso.
No, do 5min byl tuhej 8o Kdybych tohle věděla dřív, tak jsem si ušetřila spoustu času a nervů s uspáváním :zed:
Děkuji všem, co si toto přečetli celé, nějak jsem se rozepsala :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
valkil
27.6.13 16:29

Já tomu našemu ještě teď před spaním dělám ššš ššš :p

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
236
27.6.13 16:29

Www. uspavac. cz :palec:

Příspěvek upraven 27.06.13 v 16:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
27.6.13 16:30

Ahoj, měli jsme to taky tak :-) nám ale stačil vysavač, digestoř nebo fén :-)
A taky jsem si řikala, jak jsem hloupá když po 2 měsících řevu protože neuměl usínat jsme zkusili zavinout podle Karpa a světe div se najednou spal jak zabitej i 8 hodin v kuse :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.6.13 16:31

U nás teda šum vůbec, jedině nahlas nějaký rock a metal. Nejradši má iné kafe :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
655
27.6.13 16:31

Taky nedám na bílý šum dopustit. teď už není třeba, ale cca před rokem začala malá špatně usínat, ani v autě jí to nešlo a bílý šum nás zachránil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
aminkadf
27.6.13 16:32
  • Citovat
  • Nahlásit
2383
27.6.13 16:39

Taky jsem vysávala a malej usnul… Tak teď frčíme na uspavač. cz a díky bohu za to! A než odcházíme z domu, tak malému v chodbě pouštím ruční vysavač :palec: a během minutky chrní!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
CokeLady
27.6.13 16:44

Tuhle knížku by měli dávat jako povinnou výbavu k těhotenský průkazce případně jako startovací manuál v porodnici místo těch blbejch reklamních vzorků. :palec:

My echt zavinovali do 5 měsíců a šuměli asi do 10 měsíců.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
6955
27.6.13 16:47

Nase mala nesnesla byt zavinuta, sum na ni taky moc nepusobil, jen asi prvni dva mesice ale pak uz ne :nevim: nejvic pomohlo, kdyz jsem ji dala spat do pokoje uplne samotnou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
27.6.13 17:01

No, @zeleny čaj tam mi to nešlo vůbec pustit :nevim: Stáhla jsem z uložto…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
27.6.13 17:03
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2429
27.6.13 17:04

Já pouštěla malé toto http://www.youtube.com/watch?… a taky to zabralo, ale už jsme to dlouho nepotřebovali..malá usne sama, stačí dát do postýlky a ticho :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Sysel-v-tísni
27.6.13 17:10

Šum nám fungoval tak do čtyř pěti měsíců, pak už nepomohlo nic :( Ale snad všechny maminy kolem mě si to pochvalovaly, jak to na jejich děti báječně zabírá…

• Citovat
  • Nahlásit
6832
27.6.13 17:10

Zhruba do 6 měsíců jsem fén neměla v koupelně, ale pohotovostně v ložnici na parapetu :mrgreen: fungovalo to skvěle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat