Miminko se přestalo otáčet

9
27.6.13 11:31

Miminko se přestalo otáčet

Ahoj holky,

ráda bych znala váš názor. Mám 4-měsíční holčičku, která se cca od 3,5 měsíce sama otáčí na bříško. Jakmile se to naučila už prakticky nechtěla být na zádech a musela jsem ji sama otočit aby si odpočinula. Včera byla na očkování a od té doby leží jen na zádech a vůbec nemá snahu se otočit na bok, natož na bříško. Jinak je po očkování v pořádku, veselá, hraje si. Myslíte, že to s tím může souviset nebo prostě nemá jen svůj den?

Díky za vaše reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1797
27.6.13 11:35

@maminka13 myslím, že nemá svuj den…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
27.6.13 11:35

Ano může to bohužel souviset. I když moje malá vždy přestala něco dělat a začala něco jiného a pak se vrátila i k tomu prvnímu, ale to bývá až u těch pokročilejších dovedností jako je lezení a sezení. Držím palce, snad se dá do kupy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18259
27.6.13 11:37
@maminka13 píše:
Ahoj holky,

ráda bych znala váš názor. Mám 4-měsíční holčičku, která se cca od 3,5 měsíce sama otáčí na bříško. Jakmile se to naučila už prakticky nechtěla být na zádech a musela jsem ji sama otočit aby si odpočinula. Včera byla na očkování a od té doby leží jen na zádech a vůbec nemá snahu se otočit na bok, natož na bříško. Jinak je po očkování v pořádku, veselá, hraje si. Myslíte, že to s tím může souviset nebo prostě nemá jen svůj den?

Díky za vaše reakce.

Ja myslim, ze jen nema svuj den, :) ikdyz po ockovani jsou nekdy deti unavenejsi…nas malej treba vzdycky, kdyz neco udelal noveho, tak pak 14dni to nedelal a pak zacal a delal uz porad :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Brooucinda
27.6.13 12:00

@maminka13 Ono třeba jestli vám to píchali do stehýnka, tak jí to může bolet ta strana.. Proto to ted nechává být ;)

• Citovat
  • Nahlásit
4062
27.6.13 12:02

@maminka13: Neplaš předčasně, jestli byla na očkování včera, může být dneska prostě jenom rozhozená a unavená. Některé děti po očkování dva dny řvou, některé dva dny prospí a jsou apatické, reakce jsou různé. Taky to, že něco už umí, neznamená, že to musí dělat pořád. Každopádně na otáčení má ještě hromadu času, takže bych to zatím neřešila, pokud je jinak v pořádku a nezdá se ti, že by ji třeba něco bolelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13950
27.6.13 12:04

Náš Jindra vždycky přestal na čas dělat něco fyzicky, když začal dělat něco nového mentálně a obráceně. Třeba přestal broukat, když se naučil otáčet apod. Za čas se k tomu zase vrátil, ale někdy to trvalo i 3 týdny. A je úplně v pořádku :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4953
27.6.13 12:14

@maminka13 Každý člověk očkování snáší jinak. :) Někdo je v pohodě, někdo je unavenej, někoho bolí hlava, někoho místo vpichu. Tak záleží na tom, kam to malé píchli. Já být tebou, jsem v klidu, i když tě chápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
27.6.13 12:22

Díky moc za všechny vaše názory. Je pravda ze jí to píchali do nožičky na té straně kam se otáčí. Máte pravdu nebudu se z toho zbytečně nervovat. Asi chce dneska radši koukat do stropu :).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5054
27.6.13 16:35

To je očkováním. Moje 5,5m po očkování leží čtyři dyny jako špalek spí nebo se vzteká a pak se vše vrátí do normálu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
27.6.13 20:45

Taky jsme to měli po očkování-pokaždé se vrátil jakoby o krok zpět-po první dávce se přestal přetáčet, po druhé dávce se přestal plazit… prý se to běžně stává

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
161
28.6.13 21:35

Ahojky,

my měli po očkování stejnou reakci. Změna chování byla veliká a ztráta aktivity taky. Než jsem šla na očkování, tak se prcek skoro otáčel sám. Sice to ještě uplně neuměl, ale byl hodně aktivní. Po očkování uplně přestal. Jako by nechtěl nic dělat. Museli jsme ho pak dávat na bříško a trénovat a trvalo asi 3 týdny, než se mu aktivita zase vrátila zpět :,( Po další várce očkování jsme měli sice děsnou reakcí (zvracení, nechutenství atd.), ale ta aktivita už byla v pohodě a ani změna chování už nenastala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat