Nosíte doma roční a starší děti?

493
27.6.13 08:51

Nosíte doma roční a starší děti?

Ahoj,

jdu se s Váma poradit.. nosíte doma ještě svoje dítě, které má víc jak rok??

Dcera ma 13 měsíců.. a občas když nema naladu, atd.. tak ji vezmu a chvilku ponosim, nebo se jdeme podívat z okna..

Taky nosíte děti doma?

Včera byla u mě tchýně a pravě byla uplně v šoku, že ji doma tak často nosím.. říkala, ze je dcera rozmazlenec a kdysi to vůbec nebylo.. :((((

Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18224
27.6.13 08:53

Ano, nosím i dvouleťáka. Někdy jen na pomazlení, někdy s ním blbnu, někdy s ním na ruce tancuju :palec: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1112
27.6.13 08:55

Kdysi nebyla spousta věcí. Stejně jako spousta toho, co je dnes, nebude za dvacet třicet let. Takový je běh života. Na tchyni se vyprdni a dělej to, co dělá dobře tobě a tvému dítěti.
Brát ročáka do náručí je přece naprosto přirozené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1797
27.6.13 08:56

Ahoj, vubec to neres a uz vubec ne reci tchyne ci ostatnich. synovi se 1.narozeniny teprve blizi a vubec neresim, jestli ho budu nosit nebo ne. a jak sama pises, ze ji chvili ponosis nebo koukate z okna, tak to neni tak tragicke. horsi by bylo, kdyby se chtela nosit cely den.. syn zatim jen obchazi nabytek, plazi se, naucil se sedat, tak to ted vse trenuje a kdyz se chce pomazlit = ponosit, tak si za mnou „dojde“. nevidim na tom nic spatneho.. a spis si to jeste uzivej. az bude starsi, uz se chtit nosit nebude a tobe to bude chybet;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25324
27.6.13 08:57

:think: asi budu za exota, ale nosím občas a chovám i skoro čtyřleťáka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4388

Dcera má 18 měsíců a taky ji nosíme. Občas se potřebuje přitulit nebo s náma blbnout :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7900

Ano beru svojí 16 měsíční dceru do náruče :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3396
27.6.13 08:58

Ano, nosím a ani mě nenapadlo se nad tím zamyslet ;) Nosím ji i venku, když chce jít na ruce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1797
27.6.13 09:01

@momi33 švagrová nosi taky skoro 4letou dceru a nikdo to neresi…takze exot nejsi :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26100
27.6.13 09:01

Nosím oba, jak potřebujou a mají zájem (skoro dvouleťák a skoro čtyřleťák), mě ani nenapadlo se nad tím zamýšlet… :-D Prostě se chtěj pomazlit, tak je vezmu… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4132
27.6.13 09:03

Jasně že nosím. :) Ročního chovám pořád, a kdybych občas násilím nepochovala tu čtyřletou, tak si mě za celý den skoro nevšimne. :) Bez chování a nošení si to nedokážu představit. Vždycky jim čichám k vlasům, jak moc voní a mám radost, že je mám, jsou to mazlíci. Snad nebudu mít tendence dělat to, i když jim bude 15. Užívej si malého a chovej, dokud vám to bude příjemné. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
27.6.13 09:04

Ano, ponosím si ráda i svého 2,5 letého skoro 16kg obříka :) (občas ho tím i otravuju :mrgreen: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5342
27.6.13 09:08

Nosim svou triletou a dokonce i v pokrocilem tehotenstvi. Holt to vyzaduje tak co ji nevyhovet. Sice mne to zmaha ale porad je to mala holcicka. Jo a musim rict, ze rozhodne rozmazlena neni…je jen hodne mazlena ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5054
27.6.13 09:09

Dnes mi 4,5letá ráno řekla, že je motýlek a má zlomené křidélko a nemůže doletět do koupelny, aby se umyla tak jsem letěly obě spolu v náručí ;)

Na výletě jí bere pořád manžel na koníka má 18kg :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9090
27.6.13 09:11

Dřív se toho hodně dělalo jinak a moc to nechápu. Dceři je 15 měsíců a nosím ji taky a nikdy mě nenapadlo řešit, že by měla být rozmazlená. Vždyť ten čas tak strašně letí, za chvilku bude velká a nebude o žádné nošení a mazlení stát, tak proč si to teď neužít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat