bioaktivni C.L.A. 1000

614
13.12.05 11:59

bioaktivni C.L.A. 1000

Ahoj,
mozna to sem uplne nepatri, ale potrebovala bych poradit!
Kamaradka uziva tablety „bioaktivni C.L.A. 1000“, pry to pomaha na premenu tuku ve svalovou hmotu, pomaha to pri redukcni diete a zabranuje naslednemu jo-jo efektu. Ona diky tomu zhubla za tri mesice o dve velikosti a pry se ani nijak neomezuje v jidle, jen vynechava vecere.

Mate s tim nektera z vas zkusenosti?

Jsem 20m po porodu a porad mam 7kg nahore :( Snazim se sice drzet jakoustakous dietu, cca 4× tydne jezdim 20min na rotopedu, ale kila se me porad drzi :cry:
Tak to chci taky vyzkouset, ale zase nechci zbytecne vyhodit skoro 500Kc, aby mi to pak nepomohlo!

Ocenim jakoukoliv reakci nebo radu!
Predem diky,
Eliska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2114
13.12.05 13:15

Ahoj, osobne s C.L.A. zkusenost nemam ale brala to moje kamaradka ktera byla takova plnostihla, ale nezhubla zustala stejna. Ja osobne ted jeste bojuju s kilama navic po porodu a jde mi to. Beru vitaminy Bioaktivni Slim(od stejne firmy jako C.L.A.)ktere pomahaji(cituju): pri racionalni rezimove diete, ktera nevyzaduje prekonavani stavu hladu ani prilisne odrikavani. Pusobi proti tzv. syndromu odpoledni unavy. Stoji taky pres 500,–/90 tablet/berou se 2×/denne. K tomu 5×/tydne cvicim cca 20 min. Snazim se jist zdrave, a vychybat se sladkostem(ne na 100%), naposledy jim v 17h., hodne pit(neslazene). Taky hodne chodim cca 2km/denne. Hodne zabira taky voda+citron. Pecivo jist celozrnne. Jinak pises ze jezdis 20min na rotopedu, ja nekde slysela ze az prave po 20min nebo dokonce az po pul hodine se teprve zacina odbouravat tuk takze temi 20min. se akorat unavis a nic z toho. Do hubnuti sem se pustila pri cca 63kg, ted mam 55kg, a pristi patek uz to bude 53kg :P (urco) 8) Taky poslednich 14dni u me nastal jakysi zlom a za tyden sem zhubla 2kg, i kdyz pri normalnim hubnuti se ma schodit 0,5kg/tydne, kdyz se hubne vic tak je to nezdrave a hlavne se ti to hned vrati. No hlavne to chce odhodlanost a nepolevit. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
14.12.05 20:56

Ahoj Sany,
diky za odpoved!
Ja jsem kdysi davno zkousela Chromaslim - tenkrat na to byly sileny reklamy, jak to super funguje, a ze by to pry melo pomahat proti chuti na sladke… No byly to vyhozene penize, protoze ja mam chut na sladke porad :wink:
Ted mam okolo 80kg :( a porad se toho nemuzu zbavit :cry: Pred otehotnenim se vaha pohybovala na 72 - 73kg a ja bych byla rada, kdybych se dostala aspon tam! Idealni by bylo 65…
Zkousela jsem chodit na cviceni, jenze aby to bylo efektivni, musela bych chodit aspon 3× tydne a to nemam sanci :( Manzel chodi vecer domu dost nepravidelne, nekdy v sest, nekdy az v osm, nekdy jeste pozdeji a ja nemam jine hlidani, takze zatim aspon ten rotoped! Vim, ze 20minut je malo, ale rikala jsem si, ze aspon neco. U me je totiz problem se prinutit! Kuba je totiz dost zivej a kdyz konecne usne, tak ja jsem rada, ze si muzu dat nohy nahoru a nikdo po me nic nechce :lol:
To C.L.A. me zaujalo - tedy, pokud to funguje, tak jak mi ta kamoska rikala…
No, jeste se zkusim poptat jinde, treba dostanu nejakou odpoved od nekoho, kdo to primo vyzkousel :wink:
Takze jeste jednou diky a hezky vecer,
Eliska

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
14.12.05 20:57

Jo a gratuluju k tem shozenym kilum (a tise zavidim :wink: )
Drzim palce, at je tam tech 53!
Mej se,
E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
14.12.05 22:26

Ahojky, tak ty vitaminy co beru ja predchazi pocitu neodolatelne chuti na sladke, jenze ja sem 100% cokoladomyl tak nemuzu cekat ze kdyz si vezmu vitamin tak na coko ani nepomyslim, je to o psychice. Jinak sem v tehu pribrala 19kg, porodem slo dolu cca 5kg a po sestinedeli sem mela cca jeste 11kg navic no a kde sem ted :D Taky bys to zvladla. Ja taky nechodim nikam cvicit, cvicim doma a nemysli ze se mi chce, musim se nutit ale uz sem si na to nak zvykla a po cvicu se citim fit i psychycky dobre takze to me motivuje. Neverim tomu ze nejake vitaminy+necvicit, jist kdy chci-co chci-kolik chci atd. by vedly k uspechu. Mam brozurku tak ti pisnu kde C.L.A. pomaha: pri zestihlovani a redukci nadvahy bez nasledneho jo-jo efektu po skonceni diety, pri formovani postavy a tvorbe svalove hmoty. Vhodne i pro deti od 3l. Jinak v tech mich vitaminech je vzdy prilozena brozurka Pruvodce hubnutim(myslim ze tato brozurka bude v kazdych vitaminech ohledne hubnuti od teto firmy)a je tam strucne a dobre vse vysvetleno ke zdarnemu konci. Tak preju odhodlanost abys to taky zvladla, nejhorsi je prvnich par dni pak uz v tom nak jedes neni to nic hrozneho, hlavne vydrzet. A moje zkusenost ze to za to stoji protoze kdyz si pak stoupnes na vahu a byt zatim jen jedno kilo dole tak to strasne psychicky povznese a da dalsi energii na pokracovani. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1009
24.4.06 15:55

Ahoj holky,

u mě je to stejné jako u Elišky (výše :) ). Před těhu 70-72, těhu +19, porod -4, do týdne -7. Ale toť vše. Gynekolog mi tvrdil, jak kojením to bude samo tát - bla bla bla. Tudíž 12 kg nahoře. Rotoped mám doma a děsně mě to na něm nebaví a vždy „musím“ uklízet a tak nějak. Chodím 1 -2 x týdně plavat, toť vše (tedy mimo vycházky s malou, i mnohakilometrové a často ji mám v šátku). Kila se ani nehnou. Jím do 17 hodin. Sladké je ale mor - nevíte, jak se té chuti na sladké ÚČINNĚ zbavit?

No, držím nám všem palce, když tak se ozvěte, ono potěší slyšet o spolubojovnicích.

Hanka

PS: Včera jsem byla s mimi ve vaně a manžel něco fotil - tak to jsem teprve pořádně viděla tu hrůzu (ve stoje vše vypadá trochu líp, že? :cry: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
24.4.06 16:24

HankaB: chuti na sladke se moc zbavit neda, ja sem cokoladomyl a vzdy jim budu. Vydrzim nekolik dni bez sladkosti ale pak se treba 2dny nezrizene cpu vsim sladkym :( Proste si obcas to sladky dovolit je treba. Jinak chut na sladke se da osalit necim sladce zdravym jako napr. susene ovoce popr. musli tycinka (ve zdrave vyzive prodavaji tycinky bez cukru-nad tim sem ohrnovala nos ale kdyz sem hubla tak sem to zkusila a teda chutnaji uplne stejne jako tycky s cukrem 8O ). Jinak ja kdyz se ohnu tak porad na tom brichu to neni ideal ale kdyz stojim tak uplna modelka :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
553
24.4.06 16:41

zbavení se chuti na sladké ???? neexistuje - leda tak zbavit se sladkého :):) takže nic (ani čokoládu na vaření) nemít doma a nechodit moc tam, kde se to dá koupit ..... ale dařit se to nemusí…
mě to dřív pomáhalo (teď se neomezuju)… a taky hooodně často jíst - dřív než jsem měla hlad (ale třeba jen zeleninku nebo celozrný chleba s něčím…jako několik svačinek…) u mě se ale jednalo vždycky tak o 1-3kg na shození před létem.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
En.amor
29.4.10 00:24

Chut na sladke

Ahojky, taky jsem brala ten bioaktivni slim a muzu rict, ze me teda chuti na sladke zbavil uplne a to jsem taky cokoladomyl! :-D
Byla jsem s nim maximalne spokojena, za par mesicu jsem zhubla z 69-ti na 52 kg… a to fakt bez jojo-efektu, vaha mi zustala jeste nekolik let pote… snad 3-4 roky. Mimo brani prasku jsem cvicila aerobik doma a na rotopedu :dance: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama