Reklama

Zácpa po umělém mléku - Biogai na zácpu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

podaji
Kecalka 388 příspěvků 2 inzeráty 04.09.18 10:53
Biogai na zácpu?

Ahoj holky už fakt nevím. Malému je 2,5 měsíce a po všech um má zácpu, ze začátku tuhý a pak ok. Měl HiPP, Hami a teď jsme na sunaru. Měnit to už nechci. Dávám mu už měsíc lactobacily od biopronu ty vysypavaci. Prdy jsou ok, hezký přibírá ale ta stolice. Musím mu po 4 dnech pomoct už mě to nedá. Zacvicime a je to. Na nepohodlí si nestezuje, nebrečí nekrouti se dobře spí. Nemáte někdo zkušenosti s těmito kapkami že by pomohly na zácpu. Děkuji J.

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4552 příspěvků 04.09.18 11:52

A proč měl už tolik mlik?

belgičanka
Nováček 5 příspěvků 04.09.18 12:34

Můj 3měsíční syn je plně kojený a už přes měsíc se trápí se zácpou. Vůbec nekakal sám, trápil se. Co dva dny jsem mu pomáhala trubičkou, stolici má hodně hustou. Už 14dní na doporučení pediatra kapeme BioGaiu a od včera se to lepší, už 3× kakal sám. Kapičky doporučuju :palec:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama