Zácpa po umělém mléku - Biogai na zácpu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
podaji
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 2 inzeráty 04.09.18 10:53
Biogai na zácpu?

Ahoj holky už fakt nevím. Malému je 2,5 měsíce a po všech um má zácpu, ze začátku tuhý a pak ok. Měl HiPP, Hami a teď jsme na sunaru. Měnit to už nechci. Dávám mu už měsíc lactobacily od biopronu ty vysypavaci. Prdy jsou ok, hezký přibírá ale ta stolice. Musím mu po 4 dnech pomoct už mě to nedá. Zacvicime a je to. Na nepohodlí si nestezuje, nebrečí nekrouti se dobře spí. Nemáte někdo zkušenosti s těmito kapkami že by pomohly na zácpu. Děkuji J.

Reakce:
vertunka
Závislačka 4812 příspěvků 04.09.18 11:52

A proč měl už tolik mlik?

belgičanka
Nováček 5 příspěvků 04.09.18 12:34

Můj 3měsíční syn je plně kojený a už přes měsíc se trápí se zácpou. Vůbec nekakal sám, trápil se. Co dva dny jsem mu pomáhala trubičkou, stolici má hodně hustou. Už 14dní na doporučení pediatra kapeme BioGaiu a od včera se to lepší, už 3× kakal sám. Kapičky doporučuju :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Co vám je do toho?! Kopřivová podrážděně reaguje na dotazy ohledně Jágra

Veronika Kopřivová (27) tak trochu začíná nezvládat sociální sítě. Od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >