Biotin plus od Dr. Max

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajurka
Stálice 90 příspěvků 16.04.18 21:26
Biotin plus od Dr. Max

Pomohl vám… Já sem 7 měsíců po porodu kojim.. a už mám plesky… Koupila sem si toto beru ho zatím 4 dny… Máte s ním někdo zkušenost? Děkuji

Reklama

Reakce:

Mgree
Kecalka 437 příspěvků 16.04.18 21:41

@ajurka Asi bych nečekala zázrak, je to doplněk stravy. Na padání a na růst nových vlasů doporučuji Biohar-vlasový aktivátor, ten opravdu funguje, posiluje vlasy a rostou po něm nové vlasy i na holých místech. Aplikuje se vtíráním na pokožku hlavy, nejlépe večer.

ajurka
Stálice 90 příspěvků 16.04.18 21:53

@Mgree děkuji koupím i toto

dedrichov
Závislačka 2621 příspěvků 16.04.18 22:37

Mě při delším užívání vlasy přestaly tolik padat a zlepšila se i kvalita nehtů

Kskaja
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 16.04.18 23:06

Beru dlouhodobě několik let, na vlasy mi nepomohl, to az kvalitní sampony z kadeřnictví. Ale nehty mam po něm mnohem lepší.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Články z Ona Dnes

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Reklama