Biotin plus od Dr. Max

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ajurka
Kecalka 107 příspěvků 16.04.18 21:26
Biotin plus od Dr. Max

Pomohl vám… Já sem 7 měsíců po porodu kojim.. a už mám plesky… Koupila sem si toto beru ho zatím 4 dny… Máte s ním někdo zkušenost? Děkuji

Reakce:
Mgree
Kecalka 446 příspěvků 16.04.18 21:41

@ajurka Asi bych nečekala zázrak, je to doplněk stravy. Na padání a na růst nových vlasů doporučuji Biohar-vlasový aktivátor, ten opravdu funguje, posiluje vlasy a rostou po něm nové vlasy i na holých místech. Aplikuje se vtíráním na pokožku hlavy, nejlépe večer.

ajurka
Kecalka 107 příspěvků 16.04.18 21:53

@Mgree děkuji koupím i toto

dedrichov
Závislačka 2977 příspěvků 16.04.18 22:37

Mě při delším užívání vlasy přestaly tolik padat a zlepšila se i kvalita nehtů

Kskaja
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 16.04.18 23:06

Beru dlouhodobě několik let, na vlasy mi nepomohl, to az kvalitní sampony z kadeřnictví. Ale nehty mam po něm mnohem lepší.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >