Co proti kvasinkám - doplňky stravy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monika belzova
Povídálka 32 příspěvků 16.04.18 20:07
Co proti kvasince

Maminky, prosim poradte jake vitaminy/dopnky stravy na posileni strevni mikroflory a zbaveni se vecne kvasinky u me? Nyni kojim, drzim protikvasinkovou dietu, ale rada bych to jeste nejak podporila, protoze po dvou atb.je to porad dokola a uz jsme zoufali:( vim o nejakych tabletkach s cesnekem, asi i treba probiotika, ale co skutecne pomaha? Dekuji

Reklama

Reakce:

AnetVV
Kecalka 298 příspěvků 16.04.18 20:16

Mě skutečně až pomohli antimikotika ale to nevím jestli můžou těhotné:) a pak taky tea tree oil. Jinak jsem za ty 2 roky kvasinek vyzkoušela všechno a až toho pomohlo.

Samuše
Zasloužilá kecalka 583 příspěvků 16.04.18 20:31

.

Příspěvek upraven 21.04.18 v 23:51

Kachen123
Nováček 5 příspěvků 16.04.18 20:56

Mě pomáhá pomazat se activii ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

VÍME PRVNÍ: David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Je to kluk, nebo holka?

David Švehlík se stal trojnásobným otcem. Jeho manželka Vendula mu v úterý... číst dále >

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama