Co proti kvasinkám - doplňky stravy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

monika belzova
Povídálka 26 příspěvků 16.04.18 20:07
Co proti kvasince

Maminky, prosim poradte jake vitaminy/dopnky stravy na posileni strevni mikroflory a zbaveni se vecne kvasinky u me? Nyni kojim, drzim protikvasinkovou dietu, ale rada bych to jeste nejak podporila, protoze po dvou atb.je to porad dokola a uz jsme zoufali:( vim o nejakych tabletkach s cesnekem, asi i treba probiotika, ale co skutecne pomaha? Dekuji

Reklama

Reakce:

AnetVV
Kecalka 298 příspěvků 16.04.18 20:16

Mě skutečně až pomohli antimikotika ale to nevím jestli můžou těhotné:) a pak taky tea tree oil. Jinak jsem za ty 2 roky kvasinek vyzkoušela všechno a až toho pomohlo.

Samuše
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 16.04.18 20:31

.

Příspěvek upraven 21.04.18 v 23:51

Kachen123
Nováček 5 příspěvků 16.04.18 20:56

Mě pomáhá pomazat se activii ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Že by slavila? Brodská šla do auta bosa a s oporou, copak si provedla?

Stačila vteřina nepozornosti a neštěstí bylo na světě. Herečka Tereza Brodská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama