Bisexuaní žena

JorckCherry
1.4.17 15:12

bisexualní žena

:nevim: Zdravim jaky mate nazor na bisexualitu? je to uchylka nebo sexualni orientace.

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1.4.17 15:29

Úplně stejný jako na heterosexualitu a homosexualitu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 15:41

@SlečnaDahlia tak tak…mam stejný názor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 15:52

Jsem bisexualni a uchylna teda nejsem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
779
1.4.17 16:36

Úchylka? To by pak i homosexuál byl úchyl. A vlastně všechno co je jiné než je „společenská norma“ by bylo úchylné :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1120
1.4.17 17:02

Těžko říct, je spousta studií které tvrdí, že existuje bisexuální chování, ale neexistuje bisexualita..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.4.17 18:41
@ilonka12 píše:
Těžko říct, je spousta studií které tvrdí, že existuje bisexuální chování, ale neexistuje bisexualita..

A je spousta jiných, které tvrdí, že v podstatě neexistuje nic jako stoprocentní heterosexualita nebo stoprocentní homosexualita, že sexuální orientace je škála od jednoho bodu k druhému, ne dva/tři body samotné. Tedy zkráceně, že všichni jsme v podstatě bisexuální, jen u nás různou měrou převažují preference pro to či ono pohlaví ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
3.10.17 18:04

@Jitus.Slavickova Já jsem asi bisexuální a úchylná asi taky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.10.17 18:29

To, že je většina lidí heterosexuálních, ještě neznamená, že jen tak je to správně a vše ostatní je úchylné, divné a nenormální. Kolem je spousta lidí co svůj život v podstatě přežívá jen protože se stydí, že ho přitahují lidé stejného pohlaví…např..šnek je hermafrodit a proto by měl být vlastně divný, úchylný a nenormální…splodit potomky lze pouze mezi páry a proto myslím, že to tak bylo v daleké minulosti dané a zažité pravidlo…no můj názor je…ať si každý dělá co chce( pokud nejde o děti, staré lidí, zvířata atd…),život se má užít a ne přežít a když se bude každý raději starat sám o sebe, tak bude o každého postaráno :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
6.10.17 08:44

@Niky27 Proč myslíš? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
13.10.17 07:36
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit