Blbiny u jídla

Anonymni
21.8.08 14:15

Blbiny u jídla

Ahoj, mám jeden dotaz .......... taky musíte u dětiček dělat blbosti u jídla, aby vůbec jedly ?

Můj synek má 1 rok a papá ve své jídelní židličce. Ale aby vůbec jedl trháme kousky papírku, hazíme lžičky na zem atd. Když není zábava, nejí, brečí ........ když si hrajeme, je jídlo v pohodě a ochotně otvírá pusinu.

Jinak to není žádný velký jedlík, tak jsem ráda za každé sousto, které v něm zůstane :-)

Děláte to taky, nebo je to moje chyba a naučila jsem si ho tak jíst ? A kdy to když tak skončí ?

Díky moc všem, které se podělí o své krmení !

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3799
21.8.08 15:03

Buď v klidu, my zase čteme :lol: Jak mě Emi vidí nést misku, popadne knihu, stojí u své židličky a volá „hačí“ :lol: Holky u nás v diskuzi mají i lepší vychytávky, věřím, že se též ozvou :wink: Myslím, že je to normální, Emi je sice dobrý jedlík, ale má své dny a taky jsem pak ráda za každé sousto a řeči typu - tak sis ji naučila prostě neberu. Já jsem si taky u jídla vždycky ráda četla :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2229
21.8.08 15:18

Ahoj, taky jsem to tak dělala u holky, taky byla mizernej jedlík a taky jsem měla pochybnosti o svém postupu :) No ideální to asi není, ale když to nejde jinak … Přešlo to nějak kolem roku a půl, pak už to jídlo bylo jakžtakž normální, i když i pak si občas vybrala svůj den a musely jsme zase blbnout. A teď, co má za sebou dvouměsíční docházku do školky, tak je to úplně zlatý - síla kolektivu udělala svý a já holku v květnu a červnu nepoznávala /a to téměř ve všem/. Takže vydrž, když ne dřív, tak s nástupem do školky to jistě přejde :) Ale ne, to nejhorší rozhodně mnohem dřív. A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2766
21.8.08 16:12

Ahoj,

já se pomalu stavěla na hlavu,aby malej snědl večer kaši.Jedl dobře,ale večer už byl unavenej a jíst nechtěl.Tak jsem říkala říkanky,tancovala mazurku a zpívala u toho měla babka čtyři jabka a podobně :lol: :lol: Nebo jsme prohlíželi knížku,četli atd.
Takže buď v klidu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.8.08 19:10

Moc díky za povzbuzení !!!! Hned je mi kapku lépe, že v tom nejsem sama . Ono je to někdy fakt dost náročné, ale to každá asi znáte. Fakt díky !

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
21.8.08 21:07

Ahoj, náš mladý tak od roka (teď 1.5) pije ranní a večerní mléko u televize . :( . Saje líp, když valí reklama nebo pohádky a míň, když je třeba teď olympiáda a v ní fotbal :D . Resut

• Nahlásit
  • Citovat
473
21.8.08 23:22

trošku blbin nebo něco do ruky na hraní je myslím ok. Ony ti děti se při tom jídle totiž nudí. Zkus sedět a otevírat jenom pusu. Nevydrží tak dlouho udržet pozornost. Zlepší se až začnou jíst samy. Budou toho totiž mít na práci víc. No už aby to (u nás) bylo :roll: :D :D

PS: ovšem nepřehánět…jestli budete ty blbiny dělat ještě ve třech letech tak to už není ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama