Blinkání po Nutrilonu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MaryJackie
Kecalka 221 příspěvků 8 inzerátů 28.01.19 18:34
Blinkani po Nutrilonu?

Zdravim,
pred cca 3 tydny jsme plne presli na Nutrilon 1. Pak kvuli vyrazce (byla jeste pred Nutrilonem) na Nutrilon HA, ale zacal blinkat. Vratili jsme se zpet ke klasickemu, blinkani ale pokracuje. Mate nekdo zkusenost? Muze to byt celkove Nutrilonem, ale projevilo se to pozdeji (pak treba prejit na jine mliko),nebo je to jen reakce na HA a chce to cas na zvyknuti?

Reakce:
Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 28.01.19 18:37

@MaryJackie náš malý zvracel jakýkoli Nutrilon, i ten protizvraceci, nakonec přestal zvracet až s přechodem na Beba Optipro Comfort. Ublinkaval furt, ale to je normální, ale už žádné tycky jak s Nutrilonem

podaji
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 2 inzeráty 28.01.19 18:41
@Verurizeckova píše:
@MaryJackie náš malý zvracel jakýkoli Nutrilon, i ten protizvraceci, nakonec přestal zvracet až s přechodem na Beba Optipro Comfort. Ublinkaval furt, ale to je normální, ale už žádné tycky jak s Nutrilonem

Náš malý taky ublinkaval po um hlavně po Hippu to bylo doslova až zvracení. Přešli jsme na Sunar. Blindil pořád. Přešli jsme v půl roce na Hami. Blindil pořád ale o trochu míň. Teď jsme na BEBA optipro comfort a je bez blinkaní:grinning:

topkiss
Kecalka 264 příspěvků 28.01.19 18:50

My to měli úplně stejně. Pomohlo nam přejít na Hipp. Chce to vyzkoušet. Každému vyhovuje jiné :)

MaryJackie
Kecalka 221 příspěvků 8 inzerátů 28.01.19 19:15

A mleka jate zkousely samy nebo na doporuceni doktora?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.19 19:30

Nam maly mel nutrilon od mala a blinkal furt nemela jsem zadne mleko proste pribiral tak jsem nemusela nemusi se hned menit mleko stavi jestli pribira.

LuciferkaH
Povídálka 25 příspěvků 29.01.19 21:50

Taky jsme měli Nutrilon HA a blinkal,pak jsem zkusila Nutrilon 1 a do toho pridávám Nutriton (původně jsem chtěla Nutrilon AR,ale neměli,tohle poradili v lékárně) ,trochu se to zlepšilo. Už mám ale ten AR objednaný, tak snad bude taky fungovat. Tohle zkoušení mlíka mě děsí :?

MaryJackie
Kecalka 221 příspěvků 8 inzerátů 30.01.19 18:47

No jako pribira, nevadilo by mi ani ze blije hned po jidle, ale ze blije treba 2 hodiny po nem.

Dneska jsme zkusili Hami (podle recenzi ohledne bliti to bylo nejlepsi). No…blije. Zlepsilo se vam bliti hned nebo to chtelo zase treba tyden cas?

MaryJackie
Kecalka 221 příspěvků 8 inzerátů 08.02.19 09:25

Tak na doporuceni dr. mame Beba HA a pridavame Nutriton. Blije furt, jen to ma zahustene…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >