Blok s nočníkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ifanka4
Kecalka 185 příspěvků 11.07.19 11:13
Blok s nočníkem

Dobrý den, vím, že už se to tu možná řešilo, ale nějak jsem nenašla žádnou správnou odpověď.
Moje dcera si v 27 měsících sama začala říkat na nočník. Z ničeho nic. Týden byla úplně bez plen, většinou jsme to stihli na nočník. Ke konci týdne jsme ale občas nestihli a počůrala se do kalhot. Od té doby (trvá to 3 dny) zadržuje čůrání. Nechce se vyčůrat ani do nočníku, ani do wc přes redukci (a to jsme to týden krásně zvládali), ALE ani do pleny. Prostě to zadržuje, běhá po špičkách a když už to opravdu nevydrží, tak se počůrá. Nejhorší je, že v noci nečůrá a pak se nevyčůrá ani ráno, takže to třeba drží víc jak 15 hodin. Už jsem jí musela i násilím dát do vany, aby se vyčůrala za pomoci vody. Jinak by jí snad praskl močák. Už nevím co dál, když nechce ani plenu. :-( :-( :-(

Reakce:
Liška2014
Generální žvanilka 20062 příspěvků 11.07.19 11:44

@Ifanka4 a pije dost? Není normàlní aby tak dlouho vydržela.

Celeste97
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 11.07.19 11:54

A nepálí jí to třeba při curani? Může mít nějaký slabý zánět a proto nechce čůrat, když ji to bude bolet.

Aduš8
Kelišová 5352 příspěvků 11.07.19 11:57

Zkusila bych vzít moč k doktorce, i to, že se počůrala i to zadržování může znamenat zánět

Ifanka4
Kecalka 185 příspěvků 11.07.19 14:40

Pije, dost, snažím se ab právě pila víc, aby chodila častěji. Nezdá se že by měla zánět, když už se vyčůrá, tak nebrečí ani nic podobného. Ale k té doktorce zkusím zajít. Vůbec se mi to nelíbí.

Váš příspěvek
Reklama