Reklama

Blokace diskuze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Milan1983
Povídálka 15 příspěvků 21.02.17 21:04
blokace diskuze

Lada84 mi nechala zablokovat diskuzi když jsem chtěl sehnat pregnyl na léčbu neplodnosti a ještě mi zablokovat zprávy když jsem ji napsal že není admin tak ať se ta něj nevydává. Myslím že to do soukromé zprávy patřilo. Už se vam stalo že vás někdo bloknul?
Je smutný že se někdo raději zajímá o to co je nelegální než o to komu muže pomoct. Ach jo.. Ale i tak je tady hodně hodných lidi co pomůžou a poradi a tem Děkuji.

Edit admin - navrácení původního znění příspěvku

Reklama

Reakce:

lucenka
Vesmírná mluvilka 31673 příspěvků 21.02.17 21:12

@Milan1983 diskuzi ti zablokoval admin a to naprosto oprávněně. Léky na předpis nemáš co shánět na netu.

mroe
Extra třída :D 14239 příspěvků 21.02.17 21:13

:mrgreen: No, neni leglni radit a pomahat v tom, co je nelegalni. To se muzes citit dotcen, jak chces. Ze te to nezajima, je spis smutne. Priste si nejdriv precti pravidla diskusi. Ale i tak, par rad jsi stihl ( ze se ti nelibily, neni nase chyba)

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 21:17
@Milan1983 píše:
Lada84 mi nechala zablokovat diskuzi když jsem chtěl sehnat pregnyl na léčbu neplodnosti a ještě mi zablokovat zprávy když jsem ji napsal že není admin tak ať se ta něj nevydává. Myslím že to do soukromé zprávy patřilo. Už se vam stalo že vás někdo bloknul?
Je smutný že se někdo raději zajímá o to co je nelegální než o to komu muže pomoct. Ach jo.. Ale i tak je tady hodně hodných lidi co pomůžou a poradi a tem Děkuji.

je dobře, že ti to zablokovali ;)

Milan1983
Povídálka 15 příspěvků 21.02.17 21:20

Stihl to ano a dokonce se mi i někdo ozval na email jméno si nepřála veřejně uvádět ale pomohla tak děkuji.
A admin to bloknul az když to dotyčná nahlasila. Jistě je to proti pravidlům ale i tak to se nedělá, přeci se diskuze nemusí účastnit když se ji nelíbi.

Milan1983
Povídálka 15 příspěvků 21.02.17 21:29

A Já myslel že Zbraslav a Modřany drží spolu :)

neumisa
Neúnavná pisatelka 19257 příspěvků 21.02.17 21:30
@Milan1983 píše:
Stihl to ano a dokonce se mi i někdo ozval na email jméno si nepřála veřejně uvádět ale pomohla tak děkuji.
A admin to bloknul az když to dotyčná nahlasila. Jistě je to proti pravidlům ale i tak to se nedělá, přeci se diskuze nemusí účastnit když se ji nelíbi.

prodávat léky na předpis na netu je především protizákonné, takže je jen v pořádku, že byla diskuze bloknuta. A ano, admin nemá oči všude, takže většinou blokuje po nahlášení. V tomto případě bylo nahlášení zcela na místě.

nani77
Kecalka 405 příspěvků 21.02.17 21:31

Obchod s léky na předpis JE NELEGÁLNÍ!

mroe
Extra třída :D 14239 příspěvků 21.02.17 21:34
@Milan1983 píše:

Vis co? Precti si nejdriv pravidla diskusi, nez napises takovej blabol… Admin by ti to bloknul tak jako tak…driv nebo pozdeji.
A jestli jsi chlap, tak se tak chovej… fnukat, navic neopravnene, to se zenskym moc nezamlouva.

Milan1983
Povídálka 15 příspěvků 21.02.17 21:37

No je vás tady dost co si myslíte že to bylo správné, asi jsem jediny komu to je jedno a myslí si že zákony jsou od toho aby se porušovali

Milan1983
Povídálka 15 příspěvků 21.02.17 21:39

Končím diskuzi a Děkuji K… že pomohla. :)

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.17 21:40
@Milan1983 píše:
No je vás tady dost co si myslíte že to bylo správné, asi jsem jediny komu to je jedno a myslí si že zákony jsou od toho aby se porušovali

Pokud nejsi polda a zde děláš nějakej výzkum, abys nachytal uživatelky, co prodávají léky na předpis, tak jsi d*bil
Když jsi tak chytrej, tak sis ten lék měl nechat napsat od doktora, to není jako, když někdo prodává ibalgin, co mu doma straší.

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 10888 příspěvků 22.02.17 09:55

@Milan1983

Dobrý den,

prodej léků na předpis online je nelegální, proto z diskusí podobné nabídky i poptávky mažeme. Každý uživatel má také možnost si zablokovat jiného uživatele v soukromých zprávách.

Děkuji za pochopení :kytka:
adminka Eliška

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 22.02.17 10:03
@Milan1983 píše:

Taky by jsi tu mohl prodavat drogy a nabizet fotky malych holcicek a bylo by to vse ok, ze?

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama