Endometrióza nemocnice Homolka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bubla000
Kecalka 138 příspěvků 10.02.17 14:47
endometrióza nemocnice Homolka

Chtěla jsem se zeptat, jestli jste některá nebyla operovaná s endometriózou na Homolce MUDr. Balážem. Mám endometriózu rektovaginálního septa. Slyšela jsem na Homolku dobré reference, tak jsem se objednala tam. Vyšetřoval mě dr Baláž, který by mě měl i operovat. Jak jste s ním byly spokojené? Já se na laparku těšila, ale tento dr byl nepříjemný, moc se se mnou nebavil a ještě jsem získala pocit, že já dítě mít nikdy nebudu a budu ještě ráda, že neskončím s umělým vývodem. Přemýšlím, že bych se raději nechala operovat v Podolí než lékařem, kterému nevěřím a myslím si, že volí jednodušší cestu (odebrání vaječníků a vejcovodů).

Reakce:
Vemas
Kelišová 5394 příspěvků 10.02.17 15:41

Nemam zkusenost s touhle diagnozou, ale byla jsem tam na jine gynekologicke operaci a pristup byl skvely. Homolku doporucuju, me operoval Mudr Zelenka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémolova silikonová Lela šokuje: Jsem normální žena, chci děti! Jaké dá jméno dceři?

Na Instagramu slovenská playmate Lela Ceterová (29) neustále provokuje a ráda... číst dále >

Popravil pumpařku Janu tento mladík? Údajný vrah čekal dítě s přítelkyní

V pondělí večer policisté zadrželi dva podezřelé z popravy pumpařky Jany na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >