Dítě s dárcem spermatu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emka17
Nováček 8 příspěvků 02.02.17 23:10
dite s darcem smermatu

Ahoj, precetla jsem diskuze tady, ale vetsinou sou starsiho data. Zajimajo me nazory na dite s darcem. Nejlepe z osobni zkusenosti pripadne z okoli. Resili jste podobu, geny? U nas to vypada, ze nam nic nezbyde jen jit do darce tak to zatim zpracovavam. Dekuji za odpovede.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1533 příspěvků 21 inzerátů 02.02.17 23:17

Máme děti dvě, obě „darované“. ;) Dcera je moje kopie, syn vypadá jako manžel v dětství. Ono to tak většinou bývá - každý si nějakou podobu najde, když chce. :) Klidně se ptej, co by tě zajímalo, mám to hodně otevřené. Asi i proto, že jsem to dlouho zpracovávala.

Doporučuji dát si čas. U nás s tím paradoxně neměl partner problém vůbec, já velký. 2 roky jsem čekala, jestli jeho léčba nepřinese nějaké výsledky, a za tu dobu to ve mně tak nějak dozrálo, že teda dárce ano.

Máme zdravé a krásné děti, jsou naše všechno.

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1533 příspěvků 21 inzerátů 02.02.17 23:22

Jinak hodně jsem toho napsala v této diskuzi: https://www.emimino.cz/…rmie-264711/ Tak ať se neopakuji… ;)

Emka17
Nováček 8 příspěvků 03.02.17 05:53

Dekuji za reakci. U nas prave manzelovi zjistili azoosp. Nejdriv nastal sok a utesovani, ze M/T to vyresi.Pak jsme si to nechali rozlezet v hlave a moznost darce nam neprisla az tak spatna.Jak procitavam diskuze zjistuji, ze muzi s tim nemaji az taky problem jako muj manzel :).Ja s tim porad nejak bojuji.Jsem rozhodla pro darce ale asi to musi jeste trosku dozrat.Spis mi jde o to eticke hledisko. Podoba atd.

Emka17
Nováček 8 příspěvků 03.02.17 05:59

A my jme se rozhodli, ze to nerekneme nikomu ani z rodiny. Z moji i manzelovy strany jsou vsichni plodni a zrovna ted je v obou rodinach baby boom tak si myslime, ze by to moc lidi nepobralo. Myslim, ze netusi ani co je Car atd. :) a bojime se, ze se nekdo pak v budoucnu prekecne nahodne pred ditetem.

Petája
Kecalka 436 příspěvků 03.02.17 06:32

Tak muj kolega z prace ma dva chlapecky a oba,,darovane" myslim od jednoho darce. Jsou mu neuveritelne podobni. Ze jsou od darce vi jen par zasvecenych, paradoxne od nich z rodiny to nevi nikdo…Pokouseli se o mimco nekolik let a nakonec to dopadlo darcovstvim…Presne jak rikate, manzelka s tim trosku mela problem po psych. strance u poceti prvniho ( jak on rika - mela divnej pocit), u druheho uz to neresila vubec…Jsou pohodova rodina, klukum je myslim 10 a 7 let…

mau-mau
Závislačka 3172 příspěvků 03.02.17 07:01

Já mám kamarádku, co má dítě ze spermatu od dárce, protože jsou s manželem oba nosiči genetické vady, díky které jim umřela dvojčátka. :,( Teď mají nové miminko takto a maminka mi říkala, že si vybírají krevní skupinu, výšku a postavu. Možná i barvu očí, tak skoro není divu, že ten chlapec vypadá jako tatínek. ;) :palec: Já bych do toho šla :hug:

Emka17
Nováček 8 příspěvků 03.02.17 08:27

Moc dekuji za reakce :) u me tomu hlava rozumi asi srdce potrebuje cas aby pochopilo,,ze nebudem mit d manzelem biologicky spolecne dite.Ale pujdem do toho.Bez ditete bych skoncit nechtela.

Emka17
Nováček 8 příspěvků 03.02.17 08:29

To je asi pak sila kdyz se pribuzni rozplyvaj jak je dite podobne otci :D

mau-mau
Závislačka 3172 příspěvků 07.02.17 16:21
@Emka17 píše:
To je asi pak sila kdyz se pribuzni rozplyvaj jak je dite podobne otci :D

Oni se tomu smějí. I ta kamarádka, dokáže se nad to povznést a přijde jí to vtipné. Ví to jen rodina, že je od dárce. A to o podobnosti s otcem tvrdí všichni. (Já nejsem z jejího bezprostředního okolí, vím to z úplně jiného důvodu)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.17 13:22

Holky, ahoj, snad neva, ze idu s dotazem
My resime stejny problem.
U oartnera nekrospermie, m/t, neuspesna
Tak nakonec sme zvolili darce.
Ja mam taky strach, co se tyce podoby ditete, tak snad, pokud to vyjde, i nas prcek bude podobny „tatkovi“ :lol:
Btw, vyslo to na poprve?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.17 19:42

Vyšlo to napodruhé IUI, podobný není nikomu. Povahou celý manžel. Okolí to netuší a podobu si prostě najdou. Ve výsledku to vůbec neřešíme. A jsme štastni, že jej máme.

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2312 příspěvků 14.10.17 20:16

Já bych do toho asi nešla :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.10.17 21:48
@Anonymní píše:
Ja mam taky strach, co se tyce podoby ditete, tak snad, pokud to vyjde, i nas prcek bude podobny „tatkovi“ :lol:
Btw, vyslo to na poprve?

ahoj, partner má také nekrospermie, začínáme to řešit s urologem, myslíš že je šance že se to srovná? nebo je jediná cesta dárce? Jak dlouho jste bojovali?

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1533 příspěvků 21 inzerátů 15.10.17 00:36
@Anonymní píše:
Btw, vyslo to na poprve?

Nám vyšly dvě IUI s dárcem, každá na třetí pokus. :-)

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >