Reklama

Jsem na dně, poraďte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mucha926
Povídálka 21 příspěvků 27.01.17 17:11
Sem na dně poraďte???

Vím že to zní divně :zed: :zed: ale nutně si potřebuji vyvrknout kotník ale nevím jak na to tak moccc prosím o pomoc a kvůli čemu no prostě mě přítel nutí jet na hory ale já nenavidim zimu :,( :,( :,( :,( a navíc tam bude i jeho ex radši bych byla doma proto chci radu děkuji za ohlasy :? :,( :,( :( :( :( :,( :? :,( :,( :( :,( :,( :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

mroe
Extra třída :D 14227 příspěvků 27.01.17 17:14

Jsi snad nesvepravna? Dam ti dobrou radu - zacni se chovat dospele a proste rekni, ze nejedes.

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 27.01.17 17:14

Boze…ja teda osobne bych raci jela, abych ho mela pod dohledem :mrgreen:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9594 příspěvků 27.01.17 17:14

To je vtip? Proste mu to řekni ne? Nebo on snad rozhoduje za tebe? Btw vyvrknuty kotník boli jak… no hodně.

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 27.01.17 17:16

@Mucha926 Řekni mu, že jet nechceš. Bude to míň bolet. :roll:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 17:21

:mrgreen: :mrgreen: chudák ten co s tebou na ty hory chce jet

Terča1995
Stálice 77 příspěvků 27.01.17 17:21

Podle mě je to troll…Co je to za blbost vyvrknout si kotník kvuli tomu, že nechci jed na hory s přítelem a jeho EX?! Kdyby měla jed ex mého přítele s náma na hory tak já rozhodně jedu sním abych jej měla pod dohledem!!! :zed: :zed: :nevim: a pokud se ti tak moc nechce nebo tak strašné nesnášís zimu jak píšeš tak mu to řekni na rovinu, že nejdeš a hotovo ne?! Takhle to akorát řeší pubertacky bože holka vyspej pořádně a pak si pořizují nějakého chlapa… :think: :think: :roll: chudák s tebou chce jed na hory udělat si parádní výlet a užít si to a ty jen přemýšlíš nad tím že si chceš vyvrknout kotnik aby jsi nemusela jed :lol: :lol: holka to je ubohý chudák kluk tyjo

Příspěvek upraven 27.01.17 v 17:24

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 27.01.17 17:21

Ty jsi buď troll a nebo magor :zed:

Big boss
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 27.01.17 17:22

Kolik ti je? 15? Jsi na dně že musíš jet na hory? Děvče co budeš dělat až přijdou ty opravdové problémy, smrt v rodině, nevěra, nemoc, nemoc dítěte, rodičů, manžela, dluhy, hypotéka, výpověď z práce? To jsou problémy ze kterých jsou lidé na dně. Jsi blbá, sorry, ale jsi, klidně ať mě zablokujou, to nejde neříct.
Jeď na ty hory, lyžuj, zlom si nohu a prašť se pořádně do hlavy, třeba se ti rozsvítí.

Liliana08
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 27.01.17 17:23

Neměla bys jednodušší předstírat třeba chřipku?

sandra001
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 27.01.17 17:23

Jestli si nemyslí, že kvůli jejímu kotníku nepojede ani on a bude s ní doma :-D :-D :-D

Terča1995
Stálice 77 příspěvků 27.01.17 17:28

@sandra001 taky mi to tak pripadne jako by si naivně myslela, že když si zlomí kotník tak, že přítel zůstane doma a bude kolem ní lítat místo toho aby sjížděl svahy :D to je až k pláči tyjo :think: :cert: ta by se měla jít léčit tyjo protože to není normální. Teď se hroutí z toho, že má jed na hory až ji někdo umře v rodině tak se zabije? Boooooooze to je moc

Tichošlápek
Echt Kelišová 9594 příspěvků 27.01.17 17:30

@Terča1995 promiň - to se nedá - píše se jeT. Jinak souhlas

@sandra001 tenhle rozměr mne vůbec nenapadl  :D

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 27.01.17 17:31

Jestli takhle fakt přemýšlíš tak je ti buď 15 let nebo jsi úplně mimo. :mrgreen:

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 27.01.17 17:34
@Mucha926 píše:
Vím že to zní divně :zed: :zed: ale nutně si potřebuji vyvrknout kotník ale nevím jak na to tak moccc prosím o pomoc a kvůli čemu no prostě mě přítel nutí jet na hory ale já nenavidim zimu :,( :,( :,( :,( a navíc tam bude i jeho ex radši bych byla doma proto chci radu děkuji za ohlasy :? :,( :,( :( :( :( :,( :? :,( :,( :( :,( :,( :,(

Musíš si zrovna vyvrknout kotník? Tak jestli se ti moc nechce a vázne vám komunikace, tak simuluj nachlazení/chřipku. Ale je to teda strašně pod úroveň

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Reklama