Reklama

Dítě - sperma od dárce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 09:57
Dítě - sperma od dárce

Máte někdo dítě - sperma od dárce? Jak jste se s tím srovnali? Na kolikátý pokus to vyšlo? Je dítě alespoň podobné manželovi? Vydržel váš vztah i po narození? Plánujete to dítěti říci? Díky za názory

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 29.01.17 10:04

S dovolením, budu sledovat. Jsem zvědavá :*

Uživatel je onlineKlopotkova
Kelišová 7305 příspěvků 29.01.17 10:05

Nechápu otázce, jak může být dítě z darované spermie podobné manželovi… typově ano, ale jinak snad těžko…
Do toho bych nikdy nešla, v tom mám jasno a ta představa, že já jsem třeba z darované spermie nebo vajíčka mi není příjemná ani trochu…,
ale ať si každý dělá to, co mu vlastní jest…

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 29.01.17 10:06

Obdivuju chlapa, který na toto přistoupí. Já být chlap, tak na to nikdy nekývnu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 10:09

No tak dobrovolně určitě ne, ale když chlap nemá spermie, pak je to jediná možnost mít „společné“ dítě. Proto mi zajímá, kdo si tím prošel.

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2168 příspěvků 29.01.17 10:11

@LadyBrigit A proč ne? Pokud je chlap neplodný a pár chce dítě, přijde mi to výrazně lepší než adopce.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 10:14

Znama do toho sla manzel je uzasny malou miluje od prvni minuty kdy mu ji dali do rukou ted planuji druhe prosim o anonym je to citlive rict ji to neplanuji proste je tatkova sranda je ze mu je i podobna ono v caru pri vyberu nabidnou stejny typ jako ze blondak s modryma ocima nedostane cernovlaseho cernookeho ovsem genetika je mocna a muze preskocit neco od predku :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 10:14

Mám dítě z darovaného vajíčka

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 10:15
@Anonymní píše:
Mám dítě z darovaného vajíčka

A jak ses s tím srovnala? A jak manžel?

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 29.01.17 10:15

Pardon, ale také mne zajimá, jak může být dítě z cizího neznámého „spermatu“ podobné rodičům?.. Matce snad, ale „otci“ asi těžko… ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 10:18

@Andrea.Tom Myšleno samozřejmě tak, že není dítě úplně jiné, na první pohled, že tatínek není tatínek. Je jasné, že by to nebylo manžela.

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 29.01.17 10:18
@Sofie2013 píše:
@LadyBrigit A proč ne? Pokud je chlap neplodný a pár chce dítě, přijde mi to výrazně lepší než adopce.

Nevim, prostě by pro mě bylo pořad cizí.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 29.01.17 10:18
@Klopotkova píše:
Nechápu otázce, jak může být dítě z darované spermie podobné manželovi… typově ano, ale jinak snad těžko…
Do toho bych nikdy nešla, v tom mám jasno a ta představa, že já jsem třeba z darované spermie nebo vajíčka mi není příjemná ani trochu…,
ale ať si každý dělá to, co mu vlastní jest…

Tak ono se dneska neřeší jenom barva a výška s váhou, ale i barva očí, vlasů atd. Takže pokud je manžel 155cm zrzek, vezme se sperma 155cm zrzka. Pro kliniky je to business, čím větší nabídka tím větší poptávka, taky nepůjdeš do restaurace kde ti udělají jenom řízek nebo svíčkovou.

Dojcanis
Závislačka 3660 příspěvků 29.01.17 10:21
@LadyBrigit píše:
Nevim, prostě by pro mě bylo pořad cizí.

Možná by si mluvila jinak, kdyby si opravdu to dítě mít nemohla :(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.01.17 10:21

Prosím o zachování téma, jde mi o to, kdo si tím prošel, nebo zná někoho, kdo do toho šel a jaké to bylo, zda toho kroku nelituje a tak…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama