Horečka a spermiogram

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rvhp
Kecalka 169 příspěvků 02.02.17 14:11
Horečka a spermiogram

Ahoj holky, nevíte prosím do jaké míry ovlivní zvýšena teplota muže (kolem 38,5) kvalitu spermii?

Reakce:

Whitedog
Závislačka 2642 příspěvků 02.02.17 14:21

@rvhp

Můj měl angínu s horečkama (přes 38), 14 dní nato spermiogram a neměl tam ani jednu schopnou… :-( přitom měl předtím spermio téměř v normě. Spermiím se teplo nelíbí… :-(

rvhp
Kecalka 169 příspěvků 02.02.17 14:35

@Whitedog Jojo to jsem si myslela. A měl ty teploty delší dobu nebo třeba jedno odpoledne?

Whitedog
Závislačka 2642 příspěvků 02.02.17 19:54

@rvhp

Nevím přesně, bylo to přesně před rokem, ale asi jeden den - srážel to paralenem. Druhý den už takové ty normální zvýšené teploty. Za 14 dní jsme měli IUI - úplně marné samozřejmě… Ale další měsíc jsme otěhotněli. Držím palce!!

rvhp
Kecalka 169 příspěvků 02.02.17 20:15

@Whitedog díky moc :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >