Blokace uživatelů

114
25.11.19 15:53

Blokace uživatelů

Dobrý den,
o víkendu jsem psala soukr zprávu jedné uživatelce E-mimina,,(již jsme si předtím psaly) ta mě následně označila ve vlákně jedné naší společné diskuse, že jí mám asi omylem blokovanou, že mi nemůže odpovědět,,, po delším hledání v nastavení jsem to našla (asi omyl) a dala odblokovat uživatele… následně jsem jí chtěla napsat, že už to funguje,, ale zase to napsalo hlášku mně, že mě má v blokaci, tudíž jsem jí zase v diskusi napsala já, aby se podívala… dnes jsem zase zjistila, že v mém nastavení byla uživatelka blokována… Já jí rozhodně neblokuji ona mi dnes napsala, že mě též měla v blokovaných uživatelých, a že to nechápe, že mě tam též nedávala…
Teď jí chci na její zprávu odpovědět a opět mi to vyhazuje hlášku že mě uživatel blokuje,,, a ona o tom zase určitě neví,, Čím to může být? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

663
25.11.19 15:57

Jestli to nějak nesouvisí s tímto: https://www.emimino.cz/…filu-372393/ .
Jen za dnešek od cca 13h - mám více jak deset přístupů na profil. O víkendu totéž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
25.11.19 16:06

Tak to já ani netuším, že je někde vidět, kdo se komu kouká na profil :D :D
Nebo mě nějak nenapadlo že to někdo sleduje… no to je jedno,, každopádně třeba například soukromá zpráva kterou sem uživatelce napsala, a ona mi na ní právě chtěla o tom víkendu odpovědět, tak ta mi třeba tam uplně zmizela, a jako odeslanou i když jsem jí odeslala a dnes mi na ní bylo odpovězeno tak je jakoby smazaná… :D no fakt tomu nerozumim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1575
25.11.19 16:18

Taky mám s tím problém, kamarádka mi napíše a já už nemohu odepsat jelikož to oznamuje že mě zablokovala. Kamarádka o blokací nic neví. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
663
25.11.19 16:22

@Eva.e Když jdu na uzavřenou skupinu, tak jdu přes stránku, kde to jde vidět. Jinak bych asi také nevěděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32844
25.11.19 17:13
@Eva.e píše:
Dobrý den,
o víkendu jsem psala soukr zprávu jedné uživatelce E-mimina,,(již jsme si předtím psaly) ta mě následně označila ve vlákně jedné naší společné diskuse, že jí mám asi omylem blokovanou, že mi nemůže odpovědět,,, po delším hledání v nastavení jsem to našla (asi omyl) a dala odblokovat uživatele… následně jsem jí chtěla napsat, že už to funguje,, ale zase to napsalo hlášku mně, že mě má v blokaci, tudíž jsem jí zase v diskusi napsala já, aby se podívala… dnes jsem zase zjistila, že v mém nastavení byla uživatelka blokována… Já jí rozhodně neblokuji ona mi dnes napsala, že mě též měla v blokovaných uživatelých, a že to nechápe, že mě tam též nedávala…
Teď jí chci na její zprávu odpovědět a opět mi to vyhazuje hlášku že mě uživatel blokuje,,, a ona o tom zase určitě neví,, Čím to může být? Děkuji.

Mně se včera stalo totéž s někým, koho mám ve skupině - tak jsem mu užasle napsala, co jako 8o 8o :cert:, a on si mě zkusil zablokovat a znovu odblokovat.
Už to funguje, zkuste takhle. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9018
25.11.19 19:30

Je to zřejmě nějaká IT chyba, musíte počkat, až se to vyřeší.

@admin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12597
25.11.19 19:52

Dobrý večer,

o problému víme a pracujeme na tom. Děkujeme za upozornění! :palec:

Přeji všem hezký večer,
Hani

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
25.11.19 20:45

@Eva.e Chtěla jsem ti odepsat, ale zase se to bloklo, tak snad zítra :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32844
25.11.19 20:54

Mohlo by to být i horší - mně před pár lety při pokusu tady něco někam napsat přišla hláška, že jsem byla zablokovaná já! 8o 8o
Jakože zabanovaná! :pocitac:
Myslela jsem, že mě povezou - předtím žádný konflikt nikde, idylka - a ban??
Pak se ukázalo, že takhle plošně blokli půl eMimina, taky nějaká chybka systému, ale mít slabší oběhový systém, už mě mohli nahazovat na ÁRU. :zed: :zed: :roll: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama