Reklama

Bloklé SI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacud97
Povídálka 28 příspěvků 23.04.18 15:01
bloklé SI

Dobrý den, mám problém s blokádou SI a zatuhlými svaly kolem. Několikrát jsem byla na uvolnění a odkřupnutí u fyzioterapeutů a stále bolí. bOLÍ mě jakoby zadek směrem ke kostrči a každý mi říká že to časem povolí jenže já závodně běhám a spěchá to a už to trvá 2 týdny :(
Prosím pomohli by mi na to homeopatika??? nebo nějaké léky na uvolnění? zkoušela jsem ze začátku aspirin a nic :(

Reklama

Reakce:

histep
Závislačka 3074 příspěvků 23.04.18 15:18

Homeopatika? 8o Na to by rychle pomohly pouze myorelaxans, ale to zase nesmis sportovat a uz vubec ne zavodne. Jinak to chce fakt jen cas a fyzioterapii.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21921 příspěvků 23.04.18 15:19

Homeopatika nejspíš ano, protože já s nimi mám tu nejlepsší zkušenost na problémy s kolenem. Dlouho jsem do sebe cpala vše možné na radu doktorů, mazala drahýma krémama a k ničemu. Chce to jen vybrat ten správný homeo lék.

slavikova.ja
Stálice 64 příspěvků 23.04.18 15:46

Mně na to pomohl jeden cvik, v minulosti se mi to stávalo často a během těhotenství jsem se nemohla měsíc vůbec hnout, z bolesti jsem i zvracela, tak vím, jaké je to utrpení. Teď když cítím, že to na mě jde, párkrát si zacvičím, a je to v cajku… cvičí se na zádech, nohy pokrčené v kolenou jsou chodidly na podložce, střídavě přitahujete jednu a druhou nohu k břichu - držíte ji vždy rukou na stejné straně zvnějšku kolem kolena. Druhá roka a noha zůstávají na podložce, chce to na každou stranu, tak 10 - 15×, aspoň 3× denně. Snad vám to trochu pomůže :-) Homeopatika jsem na to nezkoušela, já osobně jim nevěřím.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34004 příspěvků 23.04.18 21:16

Časem není 2 týdny, časem je třeba půl roku :-)
no měli tě naučit cviky na doma a někdy se to musí obstříknout, léky na bolest ano, volně prodejný je ibuprofen nebo Voltaren 25, ty se ale musi vzit dva naraz

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama