Bloklé SI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacud97
Povídálka 24 příspěvků 23.04.18 15:01
bloklé SI

Dobrý den, mám problém s blokádou SI a zatuhlými svaly kolem. Několikrát jsem byla na uvolnění a odkřupnutí u fyzioterapeutů a stále bolí. bOLÍ mě jakoby zadek směrem ke kostrči a každý mi říká že to časem povolí jenže já závodně běhám a spěchá to a už to trvá 2 týdny :(
Prosím pomohli by mi na to homeopatika??? nebo nějaké léky na uvolnění? zkoušela jsem ze začátku aspirin a nic :(

Reklama

Reakce:

histep
Závislačka 2770 příspěvků 23.04.18 15:18

Homeopatika? 8o Na to by rychle pomohly pouze myorelaxans, ale to zase nesmis sportovat a uz vubec ne zavodne. Jinak to chce fakt jen cas a fyzioterapii.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21106 příspěvků 23.04.18 15:19

Homeopatika nejspíš ano, protože já s nimi mám tu nejlepsší zkušenost na problémy s kolenem. Dlouho jsem do sebe cpala vše možné na radu doktorů, mazala drahýma krémama a k ničemu. Chce to jen vybrat ten správný homeo lék.

slavikova.ja
Stálice 64 příspěvků 23.04.18 15:46

Mně na to pomohl jeden cvik, v minulosti se mi to stávalo často a během těhotenství jsem se nemohla měsíc vůbec hnout, z bolesti jsem i zvracela, tak vím, jaké je to utrpení. Teď když cítím, že to na mě jde, párkrát si zacvičím, a je to v cajku… cvičí se na zádech, nohy pokrčené v kolenou jsou chodidly na podložce, střídavě přitahujete jednu a druhou nohu k břichu - držíte ji vždy rukou na stejné straně zvnějšku kolem kolena. Druhá roka a noha zůstávají na podložce, chce to na každou stranu, tak 10 - 15×, aspoň 3× denně. Snad vám to trochu pomůže :-) Homeopatika jsem na to nezkoušela, já osobně jim nevěřím.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 33874 příspěvků 23.04.18 21:16

Časem není 2 týdny, časem je třeba půl roku :-)
no měli tě naučit cviky na doma a někdy se to musí obstříknout, léky na bolest ano, volně prodejný je ibuprofen nebo Voltaren 25, ty se ale musi vzit dva naraz

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Otravy ve Varech: Něco je shnilého ve městě varském, ale voda to prý není!

V pořadí již 53. ročník karlovarského filmového svátku je za námi, hořká... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama