Bloklé SI

58
23.4.18 15:01

bloklé SI

Dobrý den, mám problém s blokádou SI a zatuhlými svaly kolem. Několikrát jsem byla na uvolnění a odkřupnutí u fyzioterapeutů a stále bolí. bOLÍ mě jakoby zadek směrem ke kostrči a každý mi říká že to časem povolí jenže já závodně běhám a spěchá to a už to trvá 2 týdny :(
Prosím pomohli by mi na to homeopatika??? nebo nějaké léky na uvolnění? zkoušela jsem ze začátku aspirin a nic :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5186
23.4.18 15:18

Homeopatika? 8o Na to by rychle pomohly pouze myorelaxans, ale to zase nesmis sportovat a uz vubec ne zavodne. Jinak to chce fakt jen cas a fyzioterapii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24882
23.4.18 15:19

Homeopatika nejspíš ano, protože já s nimi mám tu nejlepsší zkušenost na problémy s kolenem. Dlouho jsem do sebe cpala vše možné na radu doktorů, mazala drahýma krémama a k ničemu. Chce to jen vybrat ten správný homeo lék.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.4.18 15:46

Mně na to pomohl jeden cvik, v minulosti se mi to stávalo často a během těhotenství jsem se nemohla měsíc vůbec hnout, z bolesti jsem i zvracela, tak vím, jaké je to utrpení. Teď když cítím, že to na mě jde, párkrát si zacvičím, a je to v cajku… cvičí se na zádech, nohy pokrčené v kolenou jsou chodidly na podložce, střídavě přitahujete jednu a druhou nohu k břichu - držíte ji vždy rukou na stejné straně zvnějšku kolem kolena. Druhá roka a noha zůstávají na podložce, chce to na každou stranu, tak 10 - 15×, aspoň 3× denně. Snad vám to trochu pomůže :-) Homeopatika jsem na to nezkoušela, já osobně jim nevěřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35992
23.4.18 21:16

Časem není 2 týdny, časem je třeba půl roku :-)
no měli tě naučit cviky na doma a někdy se to musí obstříknout, léky na bolest ano, volně prodejný je ibuprofen nebo Voltaren 25, ty se ale musi vzit dva naraz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama