Častý pocit polévání chladem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sally84
Stálice 68 příspěvků 22.04.18 16:49
Častý pocit polevani chladem

Ahojky. Také vás někdy poleva chlad a rikate si, zda neomdlite? Nevím, co s tím dělat, jak to řešit:( je to neprijemne. Často se bojím i vycházet ven kvůli tomu… Doktor to neřeší nebo to svádí na hormony… Děkuji za rady

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 2750 příspěvků 22.04.18 17:07
@Sally84 píše:
Ahojky. Také vás někdy poleva chlad a rikate si, zda neomdlite? Nevím, co s tím dělat, jak to řešit:( je to neprijemne. Často se bojím i vycházet ven kvůli tomu… Doktor to neřeší nebo to svádí na hormony… Děkuji za rady

Jo mam to casto, ale ja trpim anemii -malo zeleza. A nejhorsi tenhle pocit je, v takovych vedrech.To je sileny. Nemuzu nikam chodit

Sophia.888
Povídálka 39 příspěvků 22.04.18 17:23

Ahoj, nemuzes mit problem s psychikou? Trpim na panicke ataky a tohle se mi obcas taky stava. Nez mi nasadili spravne leky tak jsem to mivala i 3× tydne

Ketris
Echt Kelišová 9031 příspěvků 22.04.18 17:40

@Sally84 Ja to mivala kvuli PA

dyňa
Kecalka 222 příspěvků 22.04.18 22:30

Je to pocit jako by na Tebe hodili mokrej studenej rucnik? Zima na urcitych castech tela, prestoze je horko? Ja to mam taky, je to nedostatek zeleza, jsem anemicka.

Sally84
Stálice 68 příspěvků 30.04.18 19:40

Jj asi takovy… Jinak na tu paniku mám taky podezření… A asi ji i mám. Ale ten chlad mě poleva právě i mimo ty ataky(teda doby, kdy se přidruží i návaly horka, bušení srdce, pocit na omdlení a pocit, že jestli něco neudělám, neuteču, tak umřu nebo vybouchnu :lol: )

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Ať žije Zeman! Opilci v centru města vystrčili zadky a spálili své trenky

Přinejmenším neobvyklý pohled se naskytl kolemjdoucím obyvatelům Liberce,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zhubla 90 kilogramů, dalších sedm vážila převislá kůže. Pomohla operace

Celý život byla obézní. Teprve po třicítce shodila polovinu své hmotnosti,... číst dále >

Jak snížit hladinu cukru v krvi? Jezte vlákninu, na smažené zapomeňte

Zvýšená hladina cukru v krvi je příčinou řady zdravotních problémů. K udržení... číst dále >

Reklama