Častý pocit polévání chladem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sally84
Stálice 69 příspěvků 22.04.18 16:49
Častý pocit polevani chladem

Ahojky. Také vás někdy poleva chlad a rikate si, zda neomdlite? Nevím, co s tím dělat, jak to řešit:( je to neprijemne. Často se bojím i vycházet ven kvůli tomu… Doktor to neřeší nebo to svádí na hormony… Děkuji za rady

Reklama

Reakce:

Dojcanis
Závislačka 3541 příspěvků 22.04.18 17:07
@Sally84 píše:
Ahojky. Také vás někdy poleva chlad a rikate si, zda neomdlite? Nevím, co s tím dělat, jak to řešit:( je to neprijemne. Často se bojím i vycházet ven kvůli tomu… Doktor to neřeší nebo to svádí na hormony… Děkuji za rady

Jo mam to casto, ale ja trpim anemii -malo zeleza. A nejhorsi tenhle pocit je, v takovych vedrech.To je sileny. Nemuzu nikam chodit

Sophia.888
Povídálka 42 příspěvků 22.04.18 17:23

Ahoj, nemuzes mit problem s psychikou? Trpim na panicke ataky a tohle se mi obcas taky stava. Nez mi nasadili spravne leky tak jsem to mivala i 3× tydne

Ketris
Echt Kelišová 9241 příspěvků 22.04.18 17:40

@Sally84 Ja to mivala kvuli PA

dyňa
Kecalka 234 příspěvků 22.04.18 22:30

Je to pocit jako by na Tebe hodili mokrej studenej rucnik? Zima na urcitych castech tela, prestoze je horko? Ja to mam taky, je to nedostatek zeleza, jsem anemicka.

Sally84
Stálice 69 příspěvků 30.04.18 19:40

Jj asi takovy… Jinak na tu paniku mám taky podezření… A asi ji i mám. Ale ten chlad mě poleva právě i mimo ty ataky(teda doby, kdy se přidruží i návaly horka, bušení srdce, pocit na omdlení a pocit, že jestli něco neudělám, neuteču, tak umřu nebo vybouchnu :lol: )

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama