Bezdůvodná nevolnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  21.04.18 23:02
Bezdůvodná nevolnost

Ahoj chci se zeptat jestli jste někdo měl něco podobného. Už asi +- 14 dní mám žaludek staženej jakoby na vodě někdy mám i křeč a chce se mi zvracet. Těhotná na 100% nejsem první 3 dny jsem radši nejedla vůbec nic a jinak jím jenom suchý pečivo, rýži nebo brambory ale jenom v mini porcičkách. Zažil jste někdy něco podobného jak jste to řešily. (Asi vypadám jako simulant ale nevím jak to líp popsat) díky za rady

Reklama

Reakce:

Anonymní  21.04.18 23:07
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat jestli jste někdo měl něco podobného. Už asi +- 14 dní mám žaludek staženej jakoby na vodě někdy mám i křeč a chce se mi zvracet. Těhotná na 100% nejsem první 3 dny jsem radši nejedla vůbec nic a jinak jím jenom suchý pečivo, rýži nebo brambory ale jenom v mini porcičkách. Zažil jste někdy něco podobného jak jste to řešily. (Asi vypadám jako simulant ale nevím jak to líp popsat) díky za rady

Ahoj. Nemáš nějaké starosti? Stres…? Já tohle mívám často při stresu. Stáhne se mi žaludek a je mi na zvracení. Pak dostanu i křeče. Když Jsem v klidu, zmizí to. Můžeš zkusit, ale po lžičkách ledovou Coca Colu nebo medunkovy čaj. ???? Popřípadě se dát do pohody.

Anonymní  21.04.18 23:10

Díky za názor starosti tak normální ale střídám to i s relaxaci ta coca cola mě ne napadla

Russet
Echt Kelišová 8269 příspěvků 21.04.18 23:26

Šla bych k obvodnímu doktorovi. Čtrnáct dní nevolností je dost.

trpaslinka
Extra třída :D 12078 příspěvků 22.04.18 00:00

Pokud nevolnost trva dlouhodobe, uz bych take sla k lekari.. jinak ja mela jiny problem, takze asi moc nepomohu, ale.. nevolnosti sice jednodenni, maximalne 2 dny, ale cim dal castejsi a agresivnejsi (krece jak u porodu a to fakt doslova).. Zkusila jsem si nasadit probiotika a od te doby jsem mela jen jednou nevolnost, ktera uz byla bez kreci a bez zvraceni. Ted mam zatim 5 mesicu klid, tak snad probiotika pomohla.

alilauter
Kecalka 117 příspěvků 1 inzerát 22.04.18 07:35

U mě taky nervy, ale v drtivé většině se to objevilo až když stres odezněl. Takže třeba nebyl nějaký stres i před pár měsíci? U me práce, statnice, umrti v rodině a po několika týdnech i měsících se to objevilo. Doktorka mi pro jistotu poslala na gastroskopii a nic.

brumi
Kelišová 6310 příspěvků 22.04.18 07:52

Může to být stresem nebo jsi žaludek jen něčím parádně podráždila, zkus meduňkový čaj, mátový, coca colu, mám s žaludekm velké problémy a když mě trápí delší dobu nevolnost vezmu jedlou sodu a střídám s gavisconem jeden den, druhý už je líp, ale mám to díky tomu že mám málo žaludečních šťáv, takže se mi jednou za čas nahromadí a pak je špatně…pokud nic volnéího nepomůže, raději k dr, může to být i zánět žaludku který se plížil…

brumi
Kelišová 6310 příspěvků 22.04.18 07:53

Ještě mě napadlo nebrala jsi nějaké léky zpětně? třeba i jen ibalgin a pod? já si jednou vzala ráno algifen kapky a večer migralgin jo mi bylo zle ještě týden, tak jsem šla k dr a bohužel blbá kombinace

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama