Reklama

Bazaliom vícekrát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 22.04.18 16:17
Bazaliom vícekrát

Holky máte některá zkušenosti s Bazaliomy?

Reklama

Reakce:

creaminess
Stálice 52 příspěvků 22.04.18 17:14

Ahoj. Já ne, ale máme to v rodině. Co bys potřebovala vědět? :-)

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 22.04.18 18:06

Jestli se muze vicekrat opakovat, na ruznych mistech.

creaminess
Stálice 52 příspěvků 22.04.18 18:08

Bohužel může, řešíme to stejné. Po odstranění původního bazaliomu, se ani ne po roce objevil na jiném místě - po odstranění se to potvrdilo. V současné době se objevují další. Nicméně nebývá maligní, nemetastazuje. Chce to hlídat, nechodit na sluníčko nebo se alespoň více chránit, pozorovat se a pravidelně navštěvovat kožního

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 22.04.18 18:12

A to mas komkretne ty, ja mam totiz ted asi po peti letech druhy a vypada to ze na druhe noze se mi dela dalsi. Tak my to prijde naraz dva dost.

creaminess
Stálice 52 příspěvků 22.04.18 18:13

Ne, moje babička. Ta měla na nose, odstranili jí to. Pak se jí udělal další na krku, taky se potvrdilo a má jich víc, sleduje se to. Takže zvláštní to není, spíš běžné. I z toho, co nám říkali, se to velmi rádo a často vrací

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 22.04.18 18:14

Ja ze zacatku po tom prvnim na kozni jezdila a ted uz jsem asi tri roky nebyla a to je chyba. Ale za mesic jedu a budu jezdit pravidelne.

creaminess
Stálice 52 příspěvků 22.04.18 18:14

Ale chce to klid. Při nejbližší možné příležitosti navštěv kožního, to je hlavní jistota

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 22.04.18 18:18

Jsem svetly typ, takze choulostiva na slunicko, nekdy pred 10 lety jsem chodila hodne let pravidelne do solaria, za to bych si dnes pekne nafackovala, ale tak muze to byt i jen ze slunicka. Zvlastni, ze se to udela pres zimu.

creaminess
Stálice 52 příspěvků 22.04.18 18:20

Tvé tělo se pamatuje všechny tvé hříchy, i to dobré, co si pro něj udělala. Takže zdravý životní styl a prevence :). Minulost nevrátíš, současnost ovlivníš. Hezký den

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1346 příspěvků 22.04.18 18:24
@creaminess píše:
Tvé tělo se pamatuje všechny tvé hříchy, i to dobré, co si pro něj udělala. Takže zdravý životní styl a prevence :). Minulost nevrátíš, současnost ovlivníš. Hezký den

No presne tak to vidim take, jenze skoda, ze clovek nema toho rozumu vice i driv. Zlata tvoje slova :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama