Bazaliom vícekrát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 22.04.18 16:17
Bazaliom vícekrát

Holky máte některá zkušenosti s Bazaliomy?

Reklama

Reakce:

creaminess
Povídálka 36 příspěvků 22.04.18 17:14

Ahoj. Já ne, ale máme to v rodině. Co bys potřebovala vědět? :-)

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 22.04.18 18:06

Jestli se muze vicekrat opakovat, na ruznych mistech.

creaminess
Povídálka 36 příspěvků 22.04.18 18:08

Bohužel může, řešíme to stejné. Po odstranění původního bazaliomu, se ani ne po roce objevil na jiném místě - po odstranění se to potvrdilo. V současné době se objevují další. Nicméně nebývá maligní, nemetastazuje. Chce to hlídat, nechodit na sluníčko nebo se alespoň více chránit, pozorovat se a pravidelně navštěvovat kožního

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 22.04.18 18:12

A to mas komkretne ty, ja mam totiz ted asi po peti letech druhy a vypada to ze na druhe noze se mi dela dalsi. Tak my to prijde naraz dva dost.

creaminess
Povídálka 36 příspěvků 22.04.18 18:13

Ne, moje babička. Ta měla na nose, odstranili jí to. Pak se jí udělal další na krku, taky se potvrdilo a má jich víc, sleduje se to. Takže zvláštní to není, spíš běžné. I z toho, co nám říkali, se to velmi rádo a často vrací

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 22.04.18 18:14

Ja ze zacatku po tom prvnim na kozni jezdila a ted uz jsem asi tri roky nebyla a to je chyba. Ale za mesic jedu a budu jezdit pravidelne.

creaminess
Povídálka 36 příspěvků 22.04.18 18:14

Ale chce to klid. Při nejbližší možné příležitosti navštěv kožního, to je hlavní jistota

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 22.04.18 18:18

Jsem svetly typ, takze choulostiva na slunicko, nekdy pred 10 lety jsem chodila hodne let pravidelne do solaria, za to bych si dnes pekne nafackovala, ale tak muze to byt i jen ze slunicka. Zvlastni, ze se to udela pres zimu.

creaminess
Povídálka 36 příspěvků 22.04.18 18:20

Tvé tělo se pamatuje všechny tvé hříchy, i to dobré, co si pro něj udělala. Takže zdravý životní styl a prevence :). Minulost nevrátíš, současnost ovlivníš. Hezký den

RadkaOR
Ukecaná baba ;) 1323 příspěvků 22.04.18 18:24
@creaminess píše:
Tvé tělo se pamatuje všechny tvé hříchy, i to dobré, co si pro něj udělala. Takže zdravý životní styl a prevence :). Minulost nevrátíš, současnost ovlivníš. Hezký den

No presne tak to vidim take, jenze skoda, ze clovek nema toho rozumu vice i driv. Zlata tvoje slova :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Andor Šándor: Erdogana nebrat, víc takových Kurzů, Macron ať zpytuje svědomí

Bývalý šéf Vojenské zpravodajské služby a generál v záloze Andor Šándor... číst dále >

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Její noha s lymfedémem váží 68 kilogramů. Manžel Janice miluje

Pravá noha Janice Greenové váží neuvěřitelných 68 kilogramů. Třiapadesátiletá... číst dále >

Reklama