Reklama

Apo parox..myšlenky na smrt atd.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 06:48
Apo parox..myšlenky na smrt atd.

Omlouvám se píši anonymně..jak jistě vidíte proč. Již několik let se léčím s depresí a ted asi 4 měsíce mám apo parox. Ze začátku fungoval ale ted poslední měsíc je to hrozné, mám myšlenky, že už tady nechci být, nic mě nebaví, funguji jen kvůli dceři, cítím se hrozně. Velký problém je vyřizovat základní věci, komunikovat v práci, vše odkládám, koukám na to a zajít na poštu je pro mě nadlikský výkon. Netěší mě nic jen představa, kdbych tu nebyla. Uř si nevím rady, AD jsem měla více a vždy přestaly zabírat. Ale tyto myšlenky tam nebyly…nevím co dělt. Jen lexaurin mi pomůže chvíli fungovat…

Reklama

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1467 příspěvků 23.04.18 07:16

Ještě dnes k psychiatrovi. Měl by to řešit.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19281 příspěvků 23.04.18 07:24

Jak píše @sediza masti k doktorovi, co ti léky předepsal, my ti tu bohužel moc nepomůžeme, pokud se nepotřebuješ jen „vykecat“.
A drž se :srdce:

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8042 příspěvků 23.04.18 07:59

Jo, tohle se zda byt vice nez akutni. Jestli vzdy prestaly zabirat, nemuze za to skryta zdravotni vada?

Chawa
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 23.04.18 08:05

Hele, tohle nebude podle me jen psychika, ale i dalsi zdravotni potiz… Z toho, co me napada… nedostatek horciku nebo jinych latek, stitna zlaza, chronicka borelioza v nervovem systemu nebo jina mrcha… My to tady nevyresime, to muze jen doktor a nemyslim jen psychiatra.

Romilda
Kecalka 401 příspěvků 23.04.18 09:52

AD jen tlumí důsledek, ale neřeší příčinu. Zkus se vyléčit duchovní cestou. Zní to jednoduše, ale bohužel jen ty sama máš největší podíl na uzdravení nemocné duše. Může ti pomoci popovídat si o tom s lidmi, kteří si tím prošli a hledají řešení- viz. 13 komnata Kláry Trojanove, která velmi otevřeně přiznala duševní problémy a mluvila o svých stavech. Hlavně si prosím uvědom, že v tom nejsi sama a na konci tunelu je světlo. Já furt papouškuju, že mi v životě, kdy jsem měla silné deprese nejvíc pomohla víra, duchovno a knížky Lorny Byrne. A taky o svých depresích otevřeně mluvit, jako by to byla běžná součást života.
Přeji ať je brzo dobře, máš dítě a to je opravdu velká motivace k uzdravení.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama