Reklama

Do které nemocnice s lupénkou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 11:13
Do které nemocnice s lupenkou?

Ahoj, poradte prosím, kam jet do nemocnice. Kožní v Karlových Varech nebo v Ústí nad Labem? Popřípadě Vaše zkušenosti?
 Děkuji

Reklama

Reakce:

lampicka11
Závislačka 3356 příspěvků 1 inzerát 23.04.18 11:17

Já myslím ze je to jedno…vetsinou predepisuji kortikoidove masti :nevim:

Janli
Kelišová 5409 příspěvků 9 inzerátů 23.04.18 11:25

Chodíš na kožní? Tam by ti měli doporučit nemocnici…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 11:36

Já chci ale doporučení od lidí, co mají zkušenost.

J-J
Povídálka 22 příspěvků 23.04.18 12:25

Doporučuji Ústí nad labem. Pracovala jsem tam. Pokud se jedná o těžší formu, nasazují se i léky celkově. Mimoto tam běží řada klinických studií na biologika.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.04.18 12:43
@J-J píše:
Doporučuji Ústí nad labem. Pracovala jsem tam. Pokud se jedná o těžší formu, nasazují se i léky celkově. Mimoto tam běží řada klinických studií na biologika.

Tak teď jsem volala na kožní do Ústí, sekretářka mě přepojila přímo na primářku a ta mě do telefonu pěkně sjela, že má jednání a nemá čas a na maily neodpovídá. Jsem z lupénky už pěkně s nervama v pr.deli a takový jednání mi teda moc nepomůže. :-( Ale děkuji za radu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama