Do které nemocnice s lupénkou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.04.18 11:13
Do které nemocnice s lupenkou?

Ahoj, poradte prosím, kam jet do nemocnice. Kožní v Karlových Varech nebo v Ústí nad Labem? Popřípadě Vaše zkušenosti?
 Děkuji

Reklama

Reakce:

novakova.t
Závislačka 2717 příspěvků 23.04.18 11:17

Já myslím ze je to jedno…vetsinou predepisuji kortikoidove masti :nevim:

Janli
Závislačka 3823 příspěvků 7 inzerátů 23.04.18 11:25

Chodíš na kožní? Tam by ti měli doporučit nemocnici…

Anonymní  23.04.18 11:36

Já chci ale doporučení od lidí, co mají zkušenost.

J-J
Povídálka 21 příspěvků 23.04.18 12:25

Doporučuji Ústí nad labem. Pracovala jsem tam. Pokud se jedná o těžší formu, nasazují se i léky celkově. Mimoto tam běží řada klinických studií na biologika.

Anonymní  23.04.18 12:43
@J-J píše:
Doporučuji Ústí nad labem. Pracovala jsem tam. Pokud se jedná o těžší formu, nasazují se i léky celkově. Mimoto tam běží řada klinických studií na biologika.

Tak teď jsem volala na kožní do Ústí, sekretářka mě přepojila přímo na primářku a ta mě do telefonu pěkně sjela, že má jednání a nemá čas a na maily neodpovídá. Jsem z lupénky už pěkně s nervama v pr.deli a takový jednání mi teda moc nepomůže. :-( Ale děkuji za radu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama