Bloklý krk

305
6.5.21 18:05

Bloklý krk

Ahoj, chci se zeptat, od rána mě šíleně bolí pravá strana krku, jestli sem se přeležela, nebo nevim, jde mi ta bolest i do ruky, ramene…Nemůžu vůbec otočit hlavou doleva, píchá a bolí to festovně, celá ta pravá strana při jakémkoliv pohybu.Vemu si na noc ibalgin, jestli to trochu pomůže, jinak nevim. Máte s tim někdo zkušenosti? Co na to pomáhá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
762
6.5.21 18:22

Musi to prejit samo, mne na to nepomaha ani masaz, ani horka vana. Do dvou dnu by to melo byt ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
6.5.21 18:24

A když to samo nepřejde, vyraž na neurologii- je to lepší, než se trápit a nespat bolestí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
6.5.21 18:33

@Tereza Z Ahoj, hlavně si na to nedávej teplou vodu, musí na to přijít suché teplo. To znamená buď nahřátý polštářek, nahřátý ručník, nebo si tam nalepit hřejivou náplast nebo namazat hřejivou mastí. Zkus dělat opatrně pomalými pohyby krkem kroužky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
6.5.21 18:54

Na neurologii je to stejně na dlouho, tam je to na objednání. No, tak to jsem právě byla ve vaně asi 20min a teplou vodou sem si to masírovala. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
6.5.21 18:58

@Tereza Z Tady berou hned, jen člověk musí říct, že je to akutní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
6.5.21 19:03

@Tereza Z jestli se bojíš že to na neurologii bude na dlouho, tak běž za obvoďákem ať tě pošle na internu a tam ti neurologa pošlou, aspoň u nás v nemocnici to tak je. Jít do vany je právě to nejhorší, ale plno lidí to dělá. Nebo mě napadá ať ti obvoďák píchne obstřik, to také pomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
305
6.5.21 19:13

Napadlo mě zítra jet do nemocnice a zeptat se tam, kde je neurologie a tam by mě vzít hned měli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11183
6.5.21 19:29

Mně na tohle pomáhá na noc Guajacuran, ale asi je na předpis (já nevím, mám zásobu od manžela, který měl velké problémy se zády a tohle mu pomáhalo na to, aby si ulevovanim jedné části nezablokoval tu druhou). A polštářek s tresnovyma peckama nahraty v mikrovlnce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
6.5.21 21:00

Mne na nektere blokady pomaha i tepla vana, ale to uz musis zbat sve telo, co ti vyhovuje.

Jinak urcite Guajacuran, to je zazrak, je volne prodejny a hezky ti to uvolni, davam dva a ibalgin rapid tesne pred spanim a rano to byva ok. Na vaznejsi blokady mi pak vzdy pomohlo bankovani.

Ps. Jenom bacha, ten Guajacuran fakt uvolnuje, takze po nem lehnout si nebo odpocivat, hlavne nic nenosit, akorat by sis to mohla zhorsit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat