Bloknutá páteř - co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Touha0804
Povídálka 16 příspěvků 24.01.18 09:29
bloknutá páteř co s tím?

Dobrý den, jsem tu poprvé v životě. Chtěla bych menší radu. Snad mi tu někdo pomůže. Po prvé za svůj život se mi dnes ráno blokla páteř. nemůžu se vůbec hýbat, bolí to jako čert kříže. Momentálně mám dnes štěstí na to, že dnes do práce nejdu, mám pracovní dobu takovou že jeden týden chodím celý druhý týden ne. akorát se mi to mění zrovna každou středu. takže ted mám týden pokoj. byla jsem si hned koupit mastičku na povolení, nosím límec, ale potřebuju být příští úterý fit. co mi pomůže abych to rozhýbala? jak mám spát? koukám na články na internetu, pomáhá prý teplý, ale nikde jsem se nedočetla jak večer spát, jak mám cvičit když to strašně bolí. :( poradí mi někdo prosím??

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10879 příspěvků 24.01.18 09:34

Jdi k dr na opich ;) taky te prokrupe a uvolní te

Lucius08
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 24.01.18 09:38

Teplo, takové ty hřejivé polštářky, nahřeji se v horké vodě nebo mikrošce. To mi pomáhá nejvíc. Jinak spaní. Koupit si kvalitní polštářek, mám takový malinký zdravotní, spát buť na zádech nebo na boku ale ruku hlavně nedávej nahoru nebo ji necpi pod polštář. A ramena si pohlidej, ať jsou v rovině.

plaminek
Kecalka 301 příspěvků 24.01.18 09:40

Ahoj

Vím o čem mluvíš, zajdi si k nějakému ambulantnímu ortopedovi určitě ti pomůže. :)

Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 24.01.18 09:43

Fyzioterapeut, chiropraktit…

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2156 příspěvků 24.01.18 09:45

Zkus kapsicianovou náplast. Teda nevím, jestli jsem to napsala úplně správně, ale v lékárně určitě budou vědět. Stojí to asi třicet korun a pro mě takový malý zázrak :-D Nalepím přes noc na krk a ráno jsem z nejhoršího venku.

Touha0804
Povídálka 16 příspěvků 24.01.18 09:53

Mockrát děkuji, zkusím zajít k doktorovi. takže ruku nahoru ne? já takhle spím, takhle se vždy probudím, s rukama nahoře. takže bez polštářů spát kvůli ramenům aby byli v rovině max jen jeden.tak jsem to pochopila.no je to otřes :-/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Přísně střežený tajný pohřeb popravené pumpařky: Trval jen patnáct minut

Rodina a přátelé se rozloučili s pumpařkou Janou S., která byla minulé... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >