Bloknutá páteř u dítěte

Anonymní
25.11.15 23:01

Bloknutá páteř u dítěte

Ahoj všem, máte s tím někdo zkušenost u svých dětí?
Dnes jsem byla s dcerou (3 roky) na rtg, kde nám to řekli. Dcera si stěžuje na bolest zádíček, jednou dokonce plakala v noci, že ji bolí nožička - chodidlo. Nejdřív jsem to přičítala nemoci, měla vysoké horečky, stěžovala si na záda, hlavičku, že ji bolí. Jenže to ani po nemoci nepřestalo, přidala se k tomu bolest nožičky, tak jsem to začala řešit.
Dcera si extrémně nestěžuje, jen se zmíní, že ji to bolí.

Je taková diagnoza normální? Zdá se mi to hrozně divné a mám obavy.
Dáváme nurofen a pokud to do tří dnů nepřejde, máme to řešit na neurologii.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8924
25.11.15 23:22

Cerstvou zkusenost ma kamaradka, dcera 5 let, zablokovana krcni pater, teploty. Mela hlavicku a raminko uplne krive. Davali neco na bolest a postupne se jim to podarilo rozmasirovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5483
25.11.15 23:25

Osobní zkušenost nemám, ale tzv. krční ústřel, neboli prostě zablokovaný krk je prý u dětí poměrně běžný (jako ve smyslu, že to není rarita), klidně i u batolat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.15 23:33

Děkuji za reakce, dcera má ale blokádu bederní páteře. Vůbec nechápu, jak se to mohlo stát.

• Nahlásit
  • Citovat
754
26.11.15 07:38

Syn mel „hnuta“ zada se skriplym nervem cca v deviti letech… nejdriv to vypadalo na zlomene zebro, protoze si stezoval na obrovskou bolest na konkretnim zebru vpredu na hrudniku, nemohl ani dychat, lezet, brecel… v motole zjistili o co jde, bral par dni ibalgin, odpocival a pak pul roku rehabilitace… tenkrat jezdil tyden na kole a spal pod stanem, asi prochladl a uz to bylo… od te doby se to neopakovalo…
na neurologii bych asi zasla tak jako tak, drzim palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.15 11:21

Děkuji moc za reakce. Na neurologii jsme se dnes pro jistotu objednaly. Tak uvidíme. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama