Blondýny nebo brunetky

8.2.21 23:04

Blondýny nebo brunetky

Ahojky jsem blondýnka mám modré oči, poprsí mám malé ale zadek až moc velký, štve mě že si ze mě dělají neustálou srandu. Říkají že mám hezký styl a že jsem hezká ale že by jsem se měla stydět za své podprsí, nemáte někdo nějaké rady jak na svetšení prsou? Je mi 14 let :srdce: děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4059
8.2.21 23:11

Za prvé prsa ti rostou až do 18ti. Za druhé, kdyby něco bylo, plastičtí chirurgové zkrachují. Za třetí, nauč se obrnit před nablblými komentáři, lidi co tě budou chtít poňižovat to budou dělat i když bys měla větší prsa. Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
8.2.21 23:15
@Anonymous54321 píše:
Ahojky jsem blondýnka mám modré oči, poprsí mám malé ale zadek až moc velký, štve mě že si ze mě dělají neustálou srandu. Říkají že mám hezký styl a že jsem hezká ale že by jsem se měla stydět za své podprsí, nemáte někdo nějaké rady jak na svetšení prsou? Je mi 14 let :srdce: děkuji za odpovědi

Kdo ti říká, že se máš stydět za malá prsa? Jsi ještě ve vývinu, postava se ti může změnit. Jestli ti to říkají kluci puberťáci, tak bych to pustila jedním uchem tam, druhým ven. Oni mají nízké sebevědomí, snaží se ho získat tím, že zesměšňuje druhého člověka.
Jestli blondýna nebo bruneta, záleží na konkrétním člověku, každému se líbí jiný typ lidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1111
8.2.21 23:16
@Martha03 píše:
Za prvé prsa ti rostou až do 18ti. Za druhé, kdyby něco bylo, plastičtí chirurgové zkrachují. Za třetí, nauč se obrnit před nablblými komentáři, lidi co tě budou chtít poňižovat to budou dělat i když bys měla větší prsa. Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde.

Prsa nerostou jen do 18. Mění se podle váhy, hormonů…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20920
8.2.21 23:21

A co má barva vlasů společného s tvýma prsama? Jakože kdybys byla bruneta, tak je máš větší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20920
8.2.21 23:23
@Martha03 píše:
Za prvé prsa ti rostou až do 18ti. Za druhé, kdyby něco bylo, plastičtí chirurgové zkrachují. Za třetí, nauč se obrnit před nablblými komentáři, lidi co tě budou chtít poňižovat to budou dělat i když bys měla větší prsa. Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde.

Jo? Tak počkej v přechodu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20081
8.2.21 23:23

Tak si vymysli nějakou hlášku na odpálkování :
Mně prsa ještě vyrostou, ale co budeš dělat ty s tvým mozkem, to fakt nevím.
Spousta chlapů má rádo malá prsa, ale neznám ženskou, co by chtěla malýho pindíka.
Hodně mužů má rádo malá prsa, ale idioty nemá rád nikdo.
Neřeš moje prsa, řeš svou inteligenci.

Jo a zapracuj na sebevědomí. Opravdu nepotřebuješ velký prsa, malý jsou prostě hezčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
426
8.2.21 23:26

Nemáš se za co stydět a kdo to říká je zakomplexovanej blbec.
Není ani moc o co stát navíc ne každému se líbí velké poprsí. Já jsem jedna z těch co ho má velké a bolí mě z toho záda.
Můj partner mi řekl po čase chození, že se mě docela bál jak mám velká prsa :mrgreen:
Jsou jiné a důležitější přednosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1955
9.2.21 00:02

Já mám malý prsa a zadek jak černoška, na ZS se mi také smáli, pak v dospělosti jsem měla spousty nápadníků, tak to neřeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4184
9.2.21 00:30

Já mám malý prsa a jsem za to ráda. Celý život chodím nahoře bez a je to super. Podprdu bytostně nesnáším. Jo, pravda, uznávám, že kojící trojky měly něco do sebe a po 3,5 letech po návratu na původní velikost chvíli chyběli. Ale jenom chvíli ;-)
Měj se ráda a na blbý kecy puberťáků se vyprdni.
A nějakou tu hlášku od janli se nauč používat, hezky je setřeš ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4059
9.2.21 08:28

@Jolka86 samozřejmě, ale já to myslela v kontextu jejího věku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4059
9.2.21 08:29

@terien počkej to teď nechápu, co bude v přechodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat