Do jaké země jít?

2666
8.2.21 09:08

Do jaké země jít?

Čistě hypotetická a kecací otázka. Kdybyste z nějakého důvodu museli opustit ČR, do jaké země byste chtěli odejít a proč? Slovensko nepočítejme. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26165
8.2.21 09:12

Šla bych asi zpátky do Španělska kvůli počasí a jídlu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21017
8.2.21 09:14

Island nebo nový Zéland, čistě kvůli té přírodě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
878
8.2.21 09:15

Někam kde je teplo :lol: při dnešním počasí už vyhlížím jaro. :) Tak klidně Španělsko, Řecko, jih Itálie..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16556
8.2.21 09:21

Kdybych tam měla žít trvale a pracovat, tak Švýcarsko, pokud by mě nevázalo nic k ČR (rodina, přátele) a práce jen příležitostně, tak někam fakt do pryč, klidně Florida, Japonsko, Austrálie, Zéland.. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1070
8.2.21 09:31

Mně se líbilo všude, kde jsem kdy delší dobu bydlela. Asi topka bylo Lucembursko, kvůli nabídce potravin (to je vlastně jedna z mála věcí, co mi vadí na ČR) a dobré dostupnosti okolních metropolí, zas ale nevýhoda byla tvrdá voda, což moje vlasy fakt nedávají (to je takový regionální problém Beneluxu). Do budoucna bych asi uvažovala nad Rakouskem, kvůli tomu, že je to tak nějak na půl cesty mezi rodiči a tchánovci, blízko k oběma rodinám. Teď jsme daleko od obou, a je to problém.

Ale jinak jsem otevřená všem možnostem, nelákají mě moc anglicko-jazyčné země. Krátkodobě (1-2 roky) bych dala Asii, ale jen Japonsko nebo Koreu, poněvadž s těmi ostatními asijskými jazyky to je u mě dost trága.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4373
8.2.21 09:34

Austrálie. :srdce: Ale nesměla bych mít rodinu v Evropě. Je to hrozná dálka. Každopádně už mám vymyšleno, kam za pár let prchnu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21226
8.2.21 09:36

Spanelsko - je mi blizky jazyk, natura i kuchyne…nebo J. Amerika - Chile, Peru, Argentina, Uruguay, ale to uz je dalka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7343
8.2.21 09:41

Tak rada bych do Francie, tu miluju nejvic, ale neumim jazyk. Takze asi Spanelsko.
Ale muj sen je proste Francie, ja mam ten narod rada.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
8.2.21 09:43

S parterem se budeme stěhovat do Emirátů, pracovně. :) Ale nebude to napořád, jen tak cca 5 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1026
8.2.21 09:45

@modravlocka Francie ostrov Reunion.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.2.21 09:46

Z Evropy Dánsko, Nizozemí. Ne Švýcarsko, prakticky celý západ (ten pohled na nás, jako na blbce z východu mě moc nedojal).
Ze světa (a tady už to jsou dohady, nikde jsem moc mimo Evropu nepobyla) - Kanada? Jinak nevím, vše mi je něčím sympatické a něčím míň. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7837
8.2.21 09:47

Itálie ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
8.2.21 09:48

Irsko, Norsko nebo Švýcarsko