Bloudivá ledvina

110
24.1.21 18:34

Bloudiva ledvina

Ahoj holky, nesetkala jste se tady některá s “bloudivou ledvinou “? Už asi dva měsíce si hmatam útvar o velikosti ledviny v břiše sem dost hubena po velké námaze mě to cosi co zatím nevim co je dost boli a bolest mi jde do bederní části zad, nevim co by to mohlo byt na Sonu břicha nic neviděli tak zkusím asi urologii nemáte někdo s tímto zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24.1.21 19:00

Já bloudivou ledvinu mám a doktor mě kdysi říkal, že cestuje jen nahoru a dolů, to je divné, že bys ji cítila přes břicho… Nebude to spíš vajecnikova cysta, byla si na gynekologii?
Mě doktor na nefrologii poradil udělat strojku, pokud mě ledvinka bude cestovat a nebo ztloustnout, aby se obalila tukem :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
24.1.21 19:06

@Lišťičková cystu bych nenahmatala, četla sem si něco o Te bloudive ledvine a píší tam ze je přes břišní stěnu hmatatelna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
24.1.21 19:08

@Lišťičková přímo takto je to tam popsáno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.1.21 20:17

Tyjo, tak to jsem nevěděla 😳 Tak objednat na nefro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
24.1.21 20:27

@Lišťičková zatím sem objednána na urologii, tak uvidíme, víte co je ale divné ze sem byla na sonu břicha ale to mě ještě vůbec nenapadlo ze by to mohlo byt od ledvin a tam mi řekl ze nic nevidí..možná proto ze se na ty ledviny jakoby nezameril nebo nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat