Divné fleky na jazyku, kovid?

Anonymní
24.1.21 01:13

Divne fleky na jazyku

Prosim prosim nevite někdo co to muže být? Po jídle se mi objevily na jazyku cervene fleky.
Prikladam foto.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9926
24.1.21 06:58

Covid?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29289
24.1.21 07:07
@karkarka píše:
Covid?

Zrovna jsem to chtěla napsat, vcera jsem cetla, ze doktoři zjistili, ze to muze byt zacatecni priznak. Ale tezko nekdo takhle rekne, co to fakt je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
24.1.21 07:52

Může to být jen z nějaké potraviny nebo od žaludečních potíží. Nebo Vám chybí nějaký vitamín, železo…? Nebo covid. Těžko říct. :nevim: Pozorujte a uvidíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.21 08:48

Ahoj, tyto fleky se mi objevily cca 3roky zpet. Ze zacatku me i bolely. Ted jsem zpozorovala, ze se mi udelaji po rajcatech ale ne vzdy. Nekdy mam 14dni klid a pak znovu, nekdy mam klid i mesic, pokazde jsou ty fleky jinak. Jmenuje se to mapovity jazyk a nikdy mi k tomu zadny dr.nic nerekl. Kdyz prijdes na pricinu budu rada kdyz napises.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.21 11:07
@karkarka píše:
Covid?

Covid nemam, byla jsem na testech

• Citovat
  • Nahlásit
9926
24.1.21 11:17
@Anonymní píše:
Covid nemam, byla jsem na testech

A kdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.21 11:33
@Anonymní píše:
Ahoj, tyto fleky se mi objevily cca 3roky zpet. Ze zacatku me i bolely. Ted jsem zpozorovala, ze se mi udelaji po rajcatech ale ne vzdy. Nekdy mam 14dni klid a pak znovu, nekdy mam klid i mesic, pokazde jsou ty fleky jinak. Jmenuje se to mapovity jazyk a nikdy mi k tomu zadny dr.nic nerekl. Kdyz prijdes na pricinu budu rada kdyz napises.

Napisu

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.21 11:33
@karkarka píše:
A kdy?

Včera na pohotovosti

• Citovat
  • Nahlásit
9926
24.1.21 11:34

Tak nejspíš alergie na potraviny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
823
24.1.21 15:39

Synovi se něco podobného dělá po rajcatech, či jiných ostrých potravinách. Miva tam tedy větší díry, občas si stěžuje, že ho to pálí. Dle dr. je to mapovity jazyk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.21 19:05
@mapu píše:
Synovi se něco podobného dělá po rajcatech, či jiných ostrých potravinách. Miva tam tedy větší díry, občas si stěžuje, že ho to pálí. Dle dr. je to mapovity jazyk.

Ano taky mě to tak trosku palelo.. zajdu na testy co mi nedela dobre a uvidi se

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat