Pocení - účinný antiperspirant

Anonymní
24.1.21 00:00

Pocení - účinný antiperspirant

Potřebovala bych poradit nějaký opravdu účinný antiperspirant, nejlépe bez obsahu hliníku. Pár měsíců jsem používala antiperspirant od Vichy a byl úplně super, jenže pak zničehonic přestal působit :,( Potím se opravdu hodně a trápí mě to, také jsem přemýšlela, jestli v tom není nějaký zdravotní problém. Zpotím se i teď venku v zimě a nepřijde mi to normální. Také mi připadá, že se víc potím v levém podpaží a hodně se stresuju, tak jestli to nebude psychický..Máte někdo podobnou zkušenost? Budu ráda za všechny rady a tipy :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3948
24.1.21 00:21

Já používala na nadměrné pocení Driclor. Kupuje se v lékárně, ale není to nic pro citlivější pokožku a taky to není úplně přírodní. Já se taky potila i v zimě, ale bylo to tím, že je mi furt zima a tak se asi to tělo zahřívalo furt. Měla jsem s tím problém do těhotenství, od té doby jsem ok. Možná to bylo hormonální nebo taky ne. Kdyžtak si zajdi k lékaři, jestli ti nějak neporadí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
24.1.21 00:24

@Martha03 taky jsem ho používala. Akorát ten myslím obsahuje hliník.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3948
24.1.21 00:26

@Dara90 ano obsahuje. Proto jsem psala, že to není nic přírodního, ale byl jediný, který mi zabral a konečně pro mne v létě začala existovat i trička s krátkým rukávem… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
107
24.1.21 00:51

Driclor je šílenej dryák, neměl by se požívat denodenně, jinak je zaděláno na větší průser než na pocení.

Otázkou je, kolik je Vám let? Měla jsem to samý v pubertě, koláče, no šílený, ale časem se to zlepšilo. Je také fajn zaměřit se na stravování, nosit bavlněná nebo lněná trika, existují i vložky do podpaží, co jsou celkem fajn, pot pak není vidět. Pokud je problém se zápachem, upřednostnila bych častější mytí, třeba vlhčenýma ubrouskama a deodorant, případně čisté triko v kabelce.

Nadměrné pocení často souvisí s hormonama, stresem aj.

Dodávám, že moc přírodních antiperspirantů, co fakt fungujou neznám. Bohužel. Nikdy mi nic nezabralo, proto jsem používala deodoranty a v poslední době mám celkem ráda borotalco antiperspirant, ale není přírodní a podivně smrdí (což se mi ale hrozně líbí) :D Ale není to nic extra na velké pocení. Na chvíli zabere a pak zas prd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.1.21 01:09

@Mimadora Je mi 21 :) no právě, je fakt těžké narazit na něco, co bude účinkovat a zároveň to nebude škodit tělu..
Zkusila jsem si koupit šalvějový čaj, tak snad aspoň ten trochu zabere, ale účinný antiperspirant bych potřebovala taky no :D

• Citovat
  • Nahlásit
13224
24.1.21 06:54

@Mimadora Driclor se denne ooravdu nepouziva :mrgreen:
Prvni tyden se aplikuje sice kazdy vecer, to je pravda, ale dalsi tyden se interval prodluzuje, treba kazdy treti den. Pak podle potreby. Nekdo 1× tydne, nekdo 1× mesicne, s postupem casu je to treba i 1× za 3 mesice.
Prvni Driclor jsem si koupila v kvetnu 2019 a dodnes jsem ho nespotrebovala (musim se podivat na dobu pouzitelnosti :oops: ). Od leta jsem ho nepotrebovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1650
24.1.21 09:56

Určitě bych navštívila lékaře, velké nadměrné pocení určitě není úplně normální.. ;)
Jinak co zkusit přírodní bylinný deodorant od Justu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
24.1.21 19:41

Antiperspirant od vichy jsem teď kupovsla v lékárně dr max :oops:
Nevím jestli je to ten samy, ale měli na vyber více druhů

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...