Boj s bývalou manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  23.04.18 10:02
Boj s byvalou manzela

Ahoj, pisi radeji anonymne pro me je to citlive tema. Manzel ma s byvalou zenou 9ti leteho syna, v peci ho na ona a my si ho berem kazdy druhy vikend a jeden den v tydnu. Ona s novym pritelem bydli cca 15 km od nas a syn dojizdi do skoly k nam. Do te doby nez si konecne nasla chlapa, nas neustale upozornovala na chyby, ktere delame. Ja dite v tu dobu nemela, tak sem byla rada za kazdou radu. Ted jsem matkou i ja a nektere veci, ktere ted dela ona nejsou podle nas normalni. Syn prijde v roztrhanych a spinavych kalhotach nebo ma 4 ve skoly. Kdyz na to upozornime, tak nam jeji novy pritel vyhrozuje, ze nas uda na policii, ze ji obtezujem. Uz nevime co s tim. Mate nekdo podobnou zkusenost?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32308 příspěvků 10 inzerátů 23.04.18 10:04

Nech ji na pokoji. Hledáš chyby zbytečně tam, kde nejsou. Kupodivu, na exce ti to vadí a na sobě ne? Nepředháněj se s ní v mateřských dovednostech, nemá to smysl, akorát tímto soubojem otravujete dítě.

Uživatel je onlinelucenka
Nadpozemská drbna 29784 příspěvků 23.04.18 10:08

Tvé dítě chodí všude čisté, bez děr atd?
A když vám vadí známky, tak není nic jednoduššího než se s dítětem začít učit ;)

Anonymní  23.04.18 10:13

Je to zbytecne. Mam dceru 13 let a s ex spolu nejsme 10 let Zije s paní, která má stejne starou dceru a já poslouchám porad něco. Jedním uchem tam- druhým ven.
Naposledy to bylo to, že dcera mela dirku na leginach. Kvůli tomu mi volal, tak jsem mu řekla at si to dcera zasije.
Se známkami to poslouchám také. Nemá tedy ctyrky, ale nikdy se s ni neučil.
Takže asi tak.
Nehledej něco, co není. Jsou to, tak zbytecne spory, které škodi akorát dětem.

Dojcanis
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 23.04.18 10:32
@Anonymní píše:
Ahoj, pisi radeji anonymne pro me je to citlive tema. Manzel ma s byvalou zenou 9ti leteho syna, v peci ho na ona a my si ho berem kazdy druhy vikend a jeden den v tydnu. Ona s novym pritelem bydli cca 15 km od nas a syn dojizdi do skoly k nam. Do te doby nez si konecne nasla chlapa, nas neustale upozornovala na chyby, ktere delame. Ja dite v tu dobu nemela, tak sem byla rada za kazdou radu. Ted jsem matkou i ja a nektere veci, ktere ted dela ona nejsou podle nas normalni. Syn prijde v roztrhanych a spinavych kalhotach nebo ma 4 ve skoly. Kdyz na to upozornime, tak nam jeji novy pritel vyhrozuje, ze nas uda na policii, ze ji obtezujem. Uz nevime co s tim. Mate nekdo podobnou zkusenost?

Proboha :roll: koukam, ze zabomysi valky bejvalek jsou casty. Kvuli uplnym hovadinam. Mozna bys na ni mela zavolat socialku, kvuli tem roztrhanym kalhotum, nemyslis :nevim:

Lama Lama
Hvězda diskuse 46070 příspěvků 1 inzerát 23.04.18 10:34
@Anonymní píše:

Neřešte co řešit nemusíte. Když přijde k vám, převlečtesi ho do toho, co uznáte za vhodné a je to.
Stran prospěchu - řešte svůj možný podíl - učte se s ním o svých víkendech, ten jeden den v týdnu. A zbytek je na ní. Můžete nabídnout zajistit doučování nebo že může být s vámi více dní. Ale jinak jí nedonutíte, povede to jen k vygradování sporů

Anonymní  23.04.18 10:38

Znamky vadi, proto se s nim ucime. Ale k cemu to je, kdyz se uci jen u nas?! Neprijde mi spatne ji v klidu rict, ze ty rifle ma roztrzeny at mu je zasije nebo vyhodi. Ja tento spor nevyvolala. Jeji pritel po me nedavno rval, ze sem blba krava, kdyz sem ji opravila vetu „Nohu ma myt v ponosce i pres noc“. A ano moje dite i manzel chodi pouze v cistem a hezkem obleceni. Hold sme asi kazda jina. Chteli sme puvodne byt kamaradky, ale s tim jeji magorem to asi nepujde.

Lama Lama
Hvězda diskuse 46070 příspěvků 1 inzerát 23.04.18 10:41
@Anonymní píše:
Znamky vadi, proto se s nim ucime. Ale k cemu to je, kdyz se uci jen u nas?! Neprijde mi spatne ji v klidu rict, ze ty rifle ma roztrzeny at mu je zasije nebo vyhodi. Ja tento spor nevyvolala. Jeji pritel po me nedavno rval, ze sem blba krava, kdyz sem ji opravila vetu „Nohu ma myt v ponosce i pres noc“. A ano moje dite i manzel chodi pouze v cistem a hezkem obleceni. Hold sme asi kazda jina. Chteli sme puvodne byt kamaradky, ale s tim jeji magorem to asi nepujde.

stejně tak je může zašít otec. :nevim:

Anonymní  23.04.18 10:42
@Dojcanis píše:
Proboha :roll: koukam, ze zabomysi valky bejvalek jsou casty. Kvuli uplnym hovadinam. Mozna bys na ni mela zavolat socialku, kvuli tem roztrhanym kalhotum, nemyslis :nevim:

Ptam se v klidu a bez ironie. Tak prosim o slusne odpovedi. A ano jsou to hovadiny, proto si ted rikam, ze to neni moje ostuda…

Nadpozemská drbna 29784 příspěvků 23.04.18 10:42
@Anonymní píše:

A proč mu ty kalhoty nezašiješ ty, když ti to vadí?

Uživatel je onlinePetra Z
Hvězda diskuse 51414 příspěvků 23.04.18 10:43

Ježiš, tak ty kaloty vyper a nebo zašij ne?? to je problém??? :nevim:
a proč jí opravuješ??? Že ti chlapi jsou vždycky s takovými neschopnými ženskými a mají s nimi děti…pak přijde next a musí to všechno zachránit

Anonymní  23.04.18 10:43
@lucenka píše:
A proč mu ty kalhoty nezašiješ ty, když ti to vadí?

Kdo rekl, ze nezasiju? Ale uz to delat nebudu. Neni to moje ostuda.

Nadpozemská drbna 29784 příspěvků 23.04.18 10:45
@Anonymní píše:

Tak to nedělej… Nikdo tě k tomu přeci nenutí

Anonymní  23.04.18 10:47

Kdyz ctu vase nazory, asi uz mi to bude jedno. Neni to moje dite, ani moje ostuda. Tata se bude venovat stejne jako do ted a k nam mu koupime nove obleceni. Vracet ho budem v tom v cem prijde. Diky holky

Lama Lama
Hvězda diskuse 46070 příspěvků 1 inzerát 23.04.18 10:47
@Anonymní píše:
Tak když není, neřeš to a nemontuj se do toho. Máš pravdu, není to tvoje satarost. Pokud je, tak jí řeš, vlastní iniciativou.
@Petra Z píše:
Ježiš, tak ty kaloty vyper a nebo zašij ne?? to je problém??? :nevim:
a proč jí opravuješ??? Že ti chlapi jsou vždycky s takovými neschopnými ženskými a mají s nimi děti…pak přijde next a musí to všechno zachránit

asi tak

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevěsta Meghan: Před svatbou uniklo peprné video

Královna možná pozvedne obočí, ale nám „smrtelníkům“ přijde bližší. Jen... číst dále >

Petr Vondráček opustil manželku s dítětem! Mám novou ženu, přiznal moderátor

Petr Vondráček si pokazil svou image prvorepublikového džentlmena. Oblíbený... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Reklama