Bojím se dát mimi chlapovi

Anonymní
31.5.16 12:47

Bojím se dát mimi chlapovi

Ahoj maminky. Mám takový problém. Chci se vás zeptat, jak vnímáte situaci vy. Bojím se chlapovi (otci) dávat miminko (3 měsíce)… myslím - jakkoliv ho nechávat s ním o samotě… a děsím se v tomto směru i budoucnosti.
Předem bych chtěla upozornit, že manžel je dávno dospělý, rozumný, inteligentní, vzdělaný, dobře vychovaný chlap. Nekouří, nepije, nehraje automaty, nebije mě, není žádný macho. Je z úplné rodiny. Prostě: nějaký socio-kulturní původ je v pořádku. Toto píšu pro pořádek, protože to, co o něm ted´ napíšu by mohlo v tomto směru poněkud mást… :nevim:
Pipíšu vám následující situace:
1. chlap veze kočárek s několikatýdenní miminkem. Betonová cesta v parku, z velkého kopce. On si kočárek chytne za ukazováček a jede „slalom“!! :zed:
2. chlap odmítá mimino držet - když ho nese. Pouze si ho jakoby pokládá na ruce :zed: X krát jsme mu řekla, že musí ho držet! Neposlouchá. Pak se stane to, že se otočím, když ho ukládá do kočárku a vidím, jak mimino padá a on ho chytá!! :zed: Ptám se jak s emu to stalo a on mi řekl, že „reflex“!!! :zed: Miminku padal dudlík a on (prý REFLEX!!! :zed: ) chytá dudlík??? :zed: :zed: :zed: :zed: ááááááááááááááááá To samé se nám onehdá stalo v autě. On řídí - zatáčí na křižovace do prava. Na desce jsou zapomenuty sluneční brýle, které samo letí dolu… Co udělá můj muž??? Pustí volant a chytá brejle! A prej „reflex“… :nevim: :zed:
3. Milionkrát slyšel, že si nemůže dát dítě na hrudník a usnout na gauči u tv… Milionkrát to udělal! Argument?? „On nespí - ale dříme!!“ Jasně - a u toho chrápe jak cirkulárka!! :zed:
4. Dítě v kolíbce houpe tak, že leží na gauči a nohou V PAPUČÍCH!!! Kope nad hlavičkou dítěte do kolíbky… čili mu všechen bordel klepe na hlavu?! :zed: Já mu řeknu „to snad nemyslíš vážně - že mu tam třepeš veškerej bordel, co tu máme, a máme psa! z těch bot!!“… a jeho argument?? To „nejsou boty“ (jasně - jsou to bačkory) a „neklepe“. To je jediný, o čem on se mnou v tu chvíli diskutuje… slovíčkaří.
Přijde vám to v pořádku?? Strašně se bojím nechat mimino jen pod jeho dozorem )i třeba jen když jdu do sprchy) - když vím, jakej je.
A nevím co s tím mám dělat. Přjde mi rpostě retardovanej. V tomhle bohužel totálně.
A fakt nejsem hysterická - přece nemůže dospělej člověk zahodit dítě aby chytnul dudlík a omlouvat to reflexem…no ne? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

29
31.5.16 12:51

To je doslova na zabití, taky bych se bála. Co zkusit si sednout. Sáhodlouze mu promluvit do hlavy? Přece s dítětem nemůže zacházet tak neopatrně. I kdyz mám pocit, že ten muj bude to same :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10365
31.5.16 12:52

Ale jses.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62674

Nechci byt hnusna, ale kdo vi, jak to je ve skutecnosti. Nektere veci bych neresila, nektere jsou divne samy o sobe (ze pusti volant), a jak to dite opradu drzel nevime, nebyly jsme u toho.

Příspěvek upraven 31.05.16 v 12:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689

Mě to přijde hrozně směšný… :lol: Omlouvám se. :oops:
Jako mimino by mu asi z ruky padat nemělo, ale říkám si, nevidíš to třeba okem hysterické matky horší, než-li to je? Jen dotaz… Nezlob se. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1518
31.5.16 12:53

Jsi hysterická :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.16 12:54

zakladatelka

@zuzouš píše:
Ale jses.

Jsem? Kdyby neukládal dítě do kočáru, když tím reflexem chytl dudlík a dítě by tudíž neupadlo do kočáru, ale na zem - nejspíš by zmrzačil 2měsíční dítě protože chytal padající dludlík…
A vézt kočárek s novorozencem z kopce a držet si ho ukazováčkem a zkoušet jak kočárek umí kličkovat je teda taky v pořádku…?
:nevim: já teda nevím, no… pro mě ne… Podle mně se takhle dospělej člověk chovat nemůže. Nepřijde mi to normální… Ale tak - tobě třeba jo. Tak to asi je věc názoru… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
7320
31.5.16 12:55

Nedivím se ti. Mám to taky tak a to už máme batole. Bohužel asi jedině na něj pořád dohlížet dokud malej nepovyroste :nevim: Když si to nenechá vysvětlit. Já taky zakazuju chlapovi dávat dítě na vysoký botník, pod kterým je dlažba a odejít od dítěte! Taky mi to hlava nebere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.5.16 12:56

zakladatelka

Holky, vždyt´ mu to mimino upadlo do kočáru! Kdyby neblo nad kočárem - hodí ho na zem… protože chytal dudlík. A on je úplně v klidu a argumentuje tím, že to je reflex, že chytal dudlík? Tak primární reflex je snad t, že si nezabiju dítě - že ho nehodím na zem, ne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Tunrida
31.5.16 12:57

Si dělej, co chceš. Ty na to dojedeš.

• Nahlásit
  • Citovat
189

Je to chlap no :) není to pečující mamina, která se bojí a řeší každý prd u mimina. Dítě potřebuje oba světy, jak ten ženský, tak ten mužský. Normálně bych mu dítě svěřila, navíc tříměsíční. Věřím, že dítě bezúhony přežije a budou mu všechny tyto hrůzy k dobru :) Pokud nedáš teď, může se taky stát, že později už nebude zájem jak ze strany otce, tak ze strany syna. On se ten vztah nevytvoří jen tak sám od sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1518
@Anonymní píše:
Jsem? Kdyby neukládal dítě do kočáru, když tím reflexem chytl dudlík a dítě by tudíž neupadlo do kočáru, ale na zem - nejspíš by zmrzačil 2měsíční dítě protože chytal padající dludlík…

V prvním příspěvku píšeš, že dítě mu neupadlo (pouze balansoval s dítětem a dudlíkem), ale teď už upadlo :think:
Opravdu přeháníš a hysterčíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1885

Je to otec, svému dítěti neublíží ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
31.5.16 12:58

Kdybys to popsala trcohu jinak, takbych rekla, ze chlap je fakt neopatrny a mela bys mu promluvit do duse. ale styl jakym jsi to popsala a doplnila vsema tema smailikama, ve me taky vzbuzuje pocit, ze hystericka jsi :nevim:

jo, chlapi vetsinou netrpi prehnanou opatrnosti, ale pokud je inteligentni dospely, tak snad zna miru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
31.5.16 12:58
@Anonymní píše:
A vézt kočárek s novorozencem z kopce a držet si ho ukazováčkem a zkoušet jak kočárek umí kličkovat je teda taky v pořádku…? :nevim: já teda nevím, no… pro mě ne… Podle mně se takhle dospělej člověk chovat nemůže. Nepřijde mi to normální… Ale tak - tobě třeba jo. Tak to asi je věc názoru… :nevim:

Mně to normální nepřijde. Sama jsem kočár vždy držela pořádně, aby se nepřevrátil, neujel apod. a tyhle srandičky nemám ráda, je to nebezpečný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama