Dudlík - vytvaroval si ho syn sám?

221
31.5.16 07:44

Dudlík - vytvaroval si ho syn sám?

Holky, mám problém. Syn má oblíbený dudlík, ale už začíná být takový fuj. Zkusila jsem mu koupit jiné a ouvej, jiný tvar a nedá se snad sehnat jiný. Myslím té savičky. Je možné že si to vydudlal sám takovou bouli? Viz foto :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1189
31.5.16 07:48

Přesně tyto dudlíky musíme kupovat také, jiné nechce a ano - každý si takto vydudlá :-) Ale už máme systém. Dudlíky máme 4 a točíme je dokolečka aby každý zdudlával souměrně :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
31.5.16 07:52

Do prčič… že já to nevěděla dříve… :zed: Co teď… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3033
31.5.16 08:54

No můj syn jel taky jen na těhle, a až časem jsem zjistila, že je několik velikostí, takže já bych řekla, že zrovna ten největší je velikost 3 a ne vydudlaný. Syn tenhle dudlík oddělal odkousnutím, ale nikdy tvra nezměnil, maximálně barvu…teď jsem tyhle retro kytičky viděla v akci v Tetě ;-) a taky to jsou takový dudlíky na dotaz v lékárně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1189
31.5.16 08:55
@kochichak píše:
Do prčič… že já to nevěděla dříve… :zed: Co teď… :nevim:

Teď už je to prekérka, ten původní dudlánek se bude deformovat víc a víc. To už nezachráníš :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1189
31.5.16 08:56
@janisska píše:
No můj syn jel taky jen na těhle, a až časem jsem zjistila, že je několik velikostí, takže já bych řekla, že zrovna ten největší je velikost 3 a ne vydudlaný. Syn tenhle dudlík oddělal odkousnutím, ale nikdy tvra nezměnil, maximálně barvu…teď jsem tyhle retro kytičky viděla v akci v Tetě ;-) a taky to jsou takový dudlíky na dotaz v lékárně…

Ahoj, dovoluji si nesouhlasit. Paní v drogerii mi tvrdí, že tyto dudlíky mají jen jednu velikost a vydudlávají se. A je fakt, že dudláme už rok a šest měsíců a za celou dobu jsme nenarazili na žádnou jinou velikost! Za to průběžně vyhazujeme vydudlané

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3033
31.5.16 09:03

@jančamamča tak třeba se změnil výrobek, ale před 5 lety jsem v lékárně ukazovala dudlík, který nutně potřebuju a lékárnice mi přinesla košík „kytiček“ s tím, že ten co mám, je velikost tři, ale že jak kouká na syna, tak by určitě potřeboval jedničku. Tenkrát jsem je vykoupila, protože stál 19,–/ks a měla doma do zásoby opravdu 3 různé velikosti. Je fakt, že v Tetě jsem viděla jen jednu. Tak třeba z lékárny by sehnala tu trojku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35689
31.5.16 12:58
@jančamamča píše:
Ahoj, dovoluji si nesouhlasit. Paní v drogerii mi tvrdí, že tyto dudlíky mají jen jednu velikost a vydudlávají se. A je fakt, že dudláme už rok a šest měsíců a za celou dobu jsme nenarazili na žádnou jinou velikost! Za to průběžně vyhazujeme vydudlané

ja rozhodne zakoupila dva ruzne velike dudliky tohoto typu, vetsi dostal pracovni nazev „zarovka“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
221
31.5.16 13:27

Tak rozhodně se na to zeptám… neb malý mu vydrží pár minut a pak flus a je venku :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama