S mimčem na promoci

14
29.5.16 23:14

s mimcem na promoci

Ahoj mamky, mám 7 měsíčního prcka a za dva týdny se chystáme na promoci (ne moji:)). Řeším, co tam s ním.. spát asi nebude, všechno ho už ruší, no a hodinu ležet v kočárku nevydrží(pořád chce být na zemi a perovat na kolinkach).. byli jste někdo na nějaké takové oficialni akci s mimcem, co nesedí, ale už ho vsechno zajímá? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

677
29.5.16 23:18

Nebrala bych ho…akorat to vsem zkazis. U nas na univerzite meli dokonce deti do 6ti let zakaz, a stejne se nasla slepice co donesla mimino a kdyz tam pul obradu rvalo tak ji nenapadlo odejit driv nez ji vyvedli :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
694
29.5.16 23:23

Byla jsem, dokonce 2× skoro po sobě a v pohodě. První prospal na rukách, vzbudil se až na konci a to jsem s ním prostě vyšla ven. Podruhé byl vzhůru, stála jsem s ním hned u východu připravená při sebemenším kníknutí vypadnout. Pokud ho nenecháš řvát na celý sál, tak si myslím, že naprosto v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14397
29.5.16 23:24

Na moji promoci byla moje sestra se svou dcerou. Neteř už byla starší, ale fascinovaly ji pokrývky hlavy profesorského sboru a furt (furt ne, ale mě to tak přišlo :)) na ně ukazovala a volala bouky bouky (klobouky). Mě to hrozně vadilo. Po letech jsem zjistila, že jsem byla jediná. Spolužáci se mě na neteř pak občas ptali a říkali, že byla roztomilá. Tak nevím.

Ale ty znáš své dítě a pokud si nejsi jistá, sežeň si hlídání.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1240
29.5.16 23:25

U nás taky byla přítomnost malých dětí taky zakázána. Já bych ho nebrala nebo počkala s prckem venku, pokud se toho chceš účastnit a gratulovat na místě.
Obecně je to vnímáno jako velmi oficiální a v akademické obci vážená událost a „neumět se chovat“ při takové události je ostuda a pak i ostuda pro čerstvě odpromovaného kvůli komu tam jste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
29.5.16 23:25
@lumpy píše:
Ahoj mamky, mám 7 měsíčního prcka a za dva týdny se chystáme na promoci (ne moji:)). Řeším, co tam s ním.. spát asi nebude, všechno ho už ruší, no a hodinu ležet v kočárku nevydrží(pořád chce být na zemi a perovat na kolinkach).. byli jste někdo na nějaké takové oficialni akci s mimcem, co nesedí, ale už ho vsechno zajímá? :)

Sezen si hlidani, na promoci neni nikdo na mimino zvedavy. Ja byla s miminem na svatbe, ale jen piplo, byla jsem z kostela venku. Byl to den nekoho jineho, prece mu to nebudu kazit jecicim deckem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1226
29.5.16 23:26

Vzala bych ho pouze v případě, že by to byla moje promoce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
883
29.5.16 23:27

Tak vždycky můžeš počkat s kočárkem před aulou či obřadní místností a poblahopřát potom a společně se pofotit :nevim: Dovnitř bych ho nebrala, asi by to bylo náročné pro tebe i okolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1059
29.5.16 23:32

U nás také zakázáno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
30.5.16 00:10

U nás bylo také zakázáno brát takovéto prcky (snad do 3 let) dovnitř…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10766
30.5.16 00:29

Lumpy, neber ho tam. :?
roztomilé připadají děti maximálně vlastním příbuzným. všem ostatním jakékoli rušící dítě bude vadit. Není to slušné. Lidi si chtějí vychutnat jistě spíš kouzlo okamžiku, než jakkoli roztomilé tvoje dítě. jestli opravdu nemáš žádné přátele, kteří by pohlídali, tak s ním zůstaň venku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
30.5.16 00:48

Klidně bych vzala…když bude rušit, holt půjdeš ven. ale ono takový mimčo časot kouká okolo, a vydrží to, hodina není tak moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
746
30.5.16 01:50

Obávám se, že se přikláním spíše k lidem, co ti radí pořídit si hlídání. Sama (než jsem otěhotněla) jsem pořádala několik svateb a i tam je při obřadu vhodné s mladšími odejít pryč. Dokonce jsem měla od některých manželů i nakázáno abych matky s dětma vyvedla jakmile kníkne…
jsou události, kde je bohužel kvůli oficialitě přítomnost dítěte nevítaná :/ tak to hold je :nevim:

a navíc myslím, že i ty si to užiješ víc, když budeš mít v klidu hlídání :))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
499
30.5.16 02:45

Byla jsem na promoci s pěti měsíčním a bylo to v pohodě. Sice jsme mysleli, že vydrží v sedačce…to se mu nechtělo, tak jsem ho měla v náručí a bylo to dobrý. Byli jsme upozorněni, že kdyby řval, museli bychom ven. Lidi s dětmi usazovali proto hned ke dveřím.
Bylo to v Karolinu, před dvěma lety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10707
30.5.16 05:40

Byla jsem na svojí, ale synek měl pouhých 10 dní a prospal to v autosedačce. (Hlídal manžel). A pak jsem byla ještě několikrát s různě starými dětmi na promocích sourozenců a manžela. Dítě v šátku, já byla co nejblíž u dveří a případně jsem šla prostě ven.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama