Spíte s miminky v posteli?

342
27.5.16 08:40

Spíte s miminky v posteli?

Zdravím, chtěla jsem se zeptat spíte s miminky v posteli? Mám dvouměsíční miminko a spí s námi v posteli, je to pro mě pohodlnější už i kvůli kojení a když jsem ho přenášela do postýlky vždy se vzbudil :/ jenže nedávno jsem četla různý články jak miminko umřelo, když spalo s rodiči, že na něj spadl polštář atd. ted mám hroznej strach když ho mám v posteli jak máte „zabezpečeno“ miminko aby se mu to nestalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64697
27.5.16 08:46

@donutka spala jsem, s prvním, díky, nikdy více, malej je od začátku v postýlce, spim s nim jen v krizovkách (zuby, horečky)… co se týče pověr ala polštář - dle mého je to kravina… navíc čím starší, tím pohyblivější, navíc se to mrně umí ozvat..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7531
27.5.16 08:46

My s úplně malinkým miminkem nespali, zvládala to v pohodě v postýlce, ale nad ránem jsem si jí do tý postele brala když muž odcházel do práce, teď s námi naprosto v pohodě spí 2,5 letá. Jinak pokud se bojíš zalehnutí nebo něčeho podobného, existují pro tak malá miminka hnízda, kde má to mimčo soukromí a mělo by se tam cítit dobře, jinak teda odstraň polštáře který by na něj mohli spadnout http://www.babyliving.cz/…-na-spinkani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.16 08:48

Taky ho mám u sebe kvůli pohodlnosti. Hodím prso a spím dál. Polštář mám daný jak by na délku, takže má nad hlavou volno a má svoji peřinku. ale taky se mi stalo, jak měl asi 2 měsíce, že jsem ho našla pod svou peřinou a zastavilo se mi srdce, jestli se neudusil. Jinak se dost točí při spaní, ale i tak je to v pohodě a nedává se pod peřinu ani polštář, spíše vytlačuje mě :D
Jsou to nešťastné náhody a takové věci jsem ani nečetla raději

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1144
27.5.16 08:48

Ne, kojené spaly s námi v ložnici ve své postýlce, od cca 2 let ve svém pokoji každý sám a zcela bez problémů… Je potřeba být v některých věcech sobecká…

Příspěvek upraven 27.05.16 v 08:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
741
27.5.16 08:50

S prvním synem jsem nespala, s druhým spím. Často se budil a takhle si zacpe kozou pusu sám a spíme dál. Muž z toho není dvakrát odvázanej, ale co se dá dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
879
27.5.16 08:50

Nespala, max rano k nam sla na dospani, mela svou postylku u nas v loznici, od roka a pul je ve svem pokojicku. Ale ja nejsem zastancem spani deti v posteli, u nas se nevyspal nikdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.16 08:51

A každý den s ním spím asi od jeho 3měsíců jinak jsem ho dávala do postýlky a občas, jak u kojení usla zůstal u nás. Pak mi došlo, že to je pohodlnější :) Ted mám ale v plánu snížit postýlku a dát pryč bočnici a budu ho tam přendávat. Strašně se rozvaluje, tak bych se ráda pořádně rozvalila :D Mám to tak udělané u tchýně a je to super.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
342
27.5.16 08:54

A to se vám neprobudily jak jste je dali do postýlky? Mně se automaticky pak hned vzbudí. A čekat než bude mít tvrdý spaní se mi nechce :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
342
27.5.16 08:54

No já právě postýlky si dát k posteli nemůžu :/ protože tam máme hned dveře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.16 08:55

Ne. Syn ma svoji postylku od narozeni, jinak bysme se nikdo nevyspal. Mam kolem sebe odpuzujici pripad, kdy kamaradka ma 3 leteho syna, v jeho pul roce mu z loznice udelali pokojicek a odstehovali se do obyvaku na sedacku a jelikoz nebyla dusledna, tak spi vsichni na te rozkladaci sedacce, pokojik zeje prazdnotou a jejich intimni zivot je na bodu 0 a nejen intimni :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
27.5.16 08:55

Syn se mnou zacal spat v posteli az od 10 mesicu, kdy zacal ve sve postalce kazdou noc brecet ze ta, nechce byt. Do te doby spal tam. Jako prvorodicka jsem se take bala si ho vzit na noc k sobe, ze ho zalehnu atd. Kdyz budeme mit druhe tak si ho do velke postele vezmu klidne od zacatku. Je to pro me pohodlnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1372
27.5.16 08:57

My máme malou v posteli téměř od narození. Máme jí mezi sebou takže nemůže spadnout. Ze začátku jsem jí žádnej polštář nedávala tak se neměla čím udusit a teď v 15m už má svůj malej a nízkej polštářek. A zalehnutí bych se nebála, to prostě ucítíš, když se otáčíš, že tam máš mimino. Pro mě to je pohodlnější kvůli nočnímu kojení a přijde mi, že i malá je klidnější, když je u nás, než v postýlce. Jen se netěším na to odnaučování až půjde za chvíli do svého pokojíčku :-(. Jediného, čeho bych se asi trochui bála by byl SIDS, protože do postele nedáš monitor dechu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26588
27.5.16 08:58

Ano, spala, obě v podstatě od začátku. Měly svoji zavinovačku. Nebála jsem se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3386
27.5.16 08:58

Ne, nespi a jsem za to ráda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu