Alergie, vyrážka?

1
31.5.16 08:00

Alergie, vyrážka?

Ahojky,
jdu s dotazem. Včera se na 3týdenním synovi objevili asi fleky. Má je na celém těle, nejvíc na hrudníčku, nožičkách a v podpaží. Na obličeji minimálně. Přikládám foto. Nevíte co by to mohlo být? Předevčírem jsem jedla kompotovaný angrešt, může to být alergie? Flíčky nejsou vůbec vystouplé, jen je to prostě změna barvy. Na některých místech- v podpaží se slévají a místo je pk celé červené. Jestli je to alerge, za jak dlouho by měla vymizet? Děkuji moc za rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4376
31.5.16 09:01

U takoveho mrnouska bych se sla poradit s dr. Nicmene to vypada jako reakce, klidne i na ten angrest.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
11.4.18 19:35

Obnova diskuze… Ahoj holky já už nevím…malej má toto na rucickach a trochu na nožkách 28mes. Už jsem vyřadila kde co, kromě mléčných výrobků a sunaru ten má trochu večer a ráno. Používáme vše stejné. Od Dr jsme objednání na kožní a alerkologii ale čekací lhůty jsou měsíc, jdem v květnu. Zatím máme fenistil kapky. Nesetkala jste se některá s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2744
11.4.18 19:40

@podaji mě se takhle osypává syn po džusech a pitíčkách pro děti- stačí víkend u babičky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.4.18 23:56

@podaji muj syn ma uplne to same. Od narozeni. Ma to na rukach, stehnech a tvarich ( na tvarich mu to venku jeste zcervena). Je mu 31mesicu. Na koznim dr rekla, ze je to vrozene, mozna okolo puberty to zmizi, je to sucha kuze…coz tvrdil i pediatr. Dostal krem, ktery nepomohl. Ted jsem koupila od la roche cicaplast a lepsi se to. Jestli se dozvis neco jineho, rada si to prectu. Me prijde, ze s tim nic moc delat nejde. Nasteti jeho to nesvedi, nevadi mu to…

• Nahlásit
  • Citovat
562
12.4.18 09:08
@Anonymní píše:
@podaji muj syn ma uplne to same. Od narozeni. Ma to na rukach, stehnech a tvarich ( na tvarich mu to venku jeste zcervena). Je mu 31mesicu. Na koznim dr rekla, ze je to vrozene, mozna okolo puberty to zmizi, je to sucha kuze…coz tvrdil i pediatr. Dostal krem, ktery nepomohl. Ted jsem koupila od la roche cicaplast a lepsi se to. Jestli se dozvis neco jineho, rada si to prectu. Me prijde, ze s tim nic moc delat nejde. Nasteti jeho to nesvedi, nevadi mu to…

Přesně prcek to má také od malička. Pokaždé jsme něčím mazali. Konopnou mastí, mastí z lékárny na objednávku. Občas je to horší jako teď občas lepší. Třeba včera když jsme byli venku a přišli domu to měl hezký. A to bydlíme v Praze ne nikde na horách…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.4.18 09:43

@podaji ja zkusila taky vsechno mozny a nic. Od kozarky mel krem Lipobase a taky nic. Ale prijde mi to fakt stejny jako to vase. A taky jsme v Praze. Jinak vim o kozarce, ktera bere hned, bez objednani, jen se to musi vysedet v cekarne, byva tam dost lidi. A neni spatna. Je na Hajich.

• Nahlásit
  • Citovat
562
12.4.18 10:05

Jo to je přesně ono…tak uvidíme..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie