IMG_20180411_161446.jpg
Obnova diskuze… Ahoj holky já už nevím…malej má toto na rucickach a trochu na nožkách 28mes. Už jsem vyřadila kde co, kromě mléčných výrobků a sunaru ten má trochu večer a ráno. Používáme vše stejné. Od Dr jsme objednání na kožní a alerkologii ale čekací lhůty jsou měsíc, jdem v květnu. Zatím máme fenistil kapky. Nesetkala jste se některá s tím?
- Autor: podaji
- Vloženo: 11.04.18
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána