Bojím se operace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 22:27
Bojím se operace

Holky musím na operaci, nechci na ni ale musím. nevim jak se dát dohromady abych to zvladla :( Už jsem to absolvovala špatný zkušenosti. jdu do vojenské praze zatím péče dokonalá.

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 09.02.19 22:40

To se nedá nic dělat, když na ni musíš, tak se musíš překonat. Jsi dospělá, nebo ne? Případně si o tom promluv s lékařem na předoperačním vyšetření, nebo s tím, kdo ti operaci bude provádět.

Nekoukej!
Kelišová 6122 příspěvků 09.02.19 23:30

A na operaci ceho jdes? To je uplne normalni kazdy ma strach…

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 10.02.19 02:53

Když musíš, tak musíš. Bojí se všichni, taky operace špatně snasim, mám za sebou čtyři. Rikej si, že to dělají denně x lidem a když to zvládli oni, tak to zvládneš taky :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 13:36

Jdu opět na operaci žlučových cest,už vím co mě čeká, posledně jsem skončila ošklivého jizvou na břiše a všechny komplikace jsem mela

annasmyc
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 10.02.19 13:45

radu nemám, ale držím ti palce, aby to dobře dopadlo… :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 22:18

Dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >