Černo před očima

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tarsh3052
Nováček 1 příspěvek 09.02.19 11:13
Černo před očima

Mám takový problém..
Když jdu třeba jen tak po ulici tak se mi zničeho nic udělá Černo před očima hučí mi v uších a u toho mám ještě závrať tak že se musím zastavit cca na 1 minutu než to přestane a pak mi je ještě chvilku blbě… Stává se mi to často, skoro každý den i doma a prostě všude a už z toho nemůžu… Prosím nevíte jestli je to vážné? Už nevím co mám dělat :nevim:

Reakce:
Uživatel je onlinestinga
Kelišová 5100 příspěvků 3 inzeráty 09.02.19 11:18

@Tarsh3052 může to být nizký tlak

Diana69
Kecalka 330 příspěvků 09.02.19 11:24

Zajdi k doktorovi

Tarinka
Echt Kelišová 8332 příspěvků 09.02.19 11:30

Mne se to stalo v zivote dvakrat, musela jsem se uplne chytit zdi. No a za par dni pozitivni tehotensky test :lol: jinak vseobecne se to stava pri nizkem tlaku, vetsinou kdyz clovek vstane a popojde par kroku. Ale navstiv dr

Jukat
Stálice 57 příspěvků 09.02.19 11:34

Nevis co mas delat? Zajit k doktorovi? :nevim:

Lujza031
Kecalka 159 příspěvků 09.02.19 11:46

Mamča to měla když nás čekala. Bývá to nejčastěji způsobené nízkým tlakem. Sestra to mívala taky a někdy to má i teď, když není těhotná.
Chodí na injekce magnesia, má velkou spotřebu. Prý v těhotenství magnesko snižuje tlak, ale když ho bere a není těhotná, tak je v pořádku.
Zajdi k doktorovi nebo rovnou na internu, tam ti změří tlak, popř. tě budou sledovat. Já mám opačný problém :(

debra.morgan
Kelišová 6126 příspěvků 09.02.19 11:59

taky to mam… vetsinou kdyz lezim a pak vstanu a chci nekam jit… parkrat jsem to neustala, jednou jsem spadla jen ve volnem prostoru, podruhe na kluzisti, potreti jsem si rozbila hlavu o nocni stolek. v lete je to horsi.....nepri­jemne to bylo nejvic ve vydychanym buse. pomaha pravidelne jist a pit a kdyz citis ze to na tebe jde tak si drepnout/sednout.

Ou
Kelišová 6216 příspěvků 09.02.19 12:08

Buď máš problémy se srdcem, trpíš hypoglykémií, máš nějaké neurologické problémy a nebo trpíš úzkostí. První je potřeba vyloučit závažné onemocnění, takže si zajdi k lékaři.

Pokud budeš mít štěstí a fyziologická příčina bude vyloučená, tak pak doporučuju začít touhle knížkou a postupně najít odvahu do psychoterapie https://www.kosmas.cz/…ost-a-obavy/

Nejpravděpodobnější příčinou je však ten nízký tlak či hypoglykémie - proto potřebuješ začít u lékaře.

Lenka_Hal
Kelišová 6927 příspěvků 09.02.19 12:32

Ja to mivam z nizkeho tlaku…

hanicka182
Povídálka 28 příspěvků 09.02.19 14:14

Nízký tlak.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >