Bolavá bulka na pomezí stehna a rozkroku - co to může být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 03:13
Bolavý "jebák"

Jdu si pro radu. Ve čtvrtek mě začalo bolet na rozmezí stehna a rozkroku. Myslela jsem si že se mi tam vytvořil jebák jak se t občas stane, no a včera večer jsem se na to podívala a aj přes bolest promackala a velikostně je to tak cca 4-5×2cm bolí to jak čert. Nevíte co by to mohlo být případně co na to zabere? Děkuji

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 04:08

Višnvského balzam mužu doporučit, či teatree oil, ale visnak je lepší, buď ti to za den-dva zahojí a budeš mít klid nebo ten hnis vytáhne na povrch a buď to praske a nebo se nevyhnes chururgii kde ti to rozriznou a hnis vymackaji samy (nejlepší volba)

Ju21na
Kecalka 341 příspěvků 09.02.19 04:35

Nevím, jak se to jmenuje, ale trpí na to jedna má známá - pokud je to podkožní boule. Bolí to tak, že pak ani nemůže chodit. Na gynekologii jí to rozříznou a vyteče hnis.

nozu
Extra třída :D 12118 příspěvků 09.02.19 06:16

Bude to vřed. Višňák je dobrý, měl by to vytáhnout. Při případném vymačkávání dej pozor, abys to brala hodně ze široka. Jinak si ten zánět rozneseš dál do těla.

Kokino22
Povídálka 23 příspěvků 09.02.19 08:00

Vypada to na vred. Pomaha cerna mast-odzkouseno. Za 2 dny je klid. Nekdo to chodi i rozrezavat, myslim, ze tahle masticka je prijemnejsi reseni

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 08:07

@Ju21na ano je to podkožní zdá se a chodit mohu jen omezeně a jeste bolestivě.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.19 08:08

jinak děkuji zkusím, chiru bych šla nereda. Zakladatelka

Runina
Povídálka 29 příspěvků 09.02.19 08:16

Měla jsem něco podobného, byla jsem s tím i u doktorky a doporučila mi ještě před tím, než mě budou řezat, zkusit Tea Tree olej… potírala jsem to několikrát denně a řezat se nemuselo, zmizelo to samo.

jesenka33
Závislačka 4005 příspěvků 09.02.19 09:22

Take jsem mela..pomohla cerna mas-noc kdy to prasklo jsem mela zimnici a teplotu,pak hned uleva pres tyden jsem nemohla chodit a bolelo to jako cert :cert:

Petula306
Kecalka 154 příspěvků 09.02.19 09:49

Mě s to dělá pořád.. malý, velký..zjistila jsem až od lemu kalhotek. Když to jde, vymáčknu, když ne, nechám až zmizí. Na řezání bych byla každý týden. Teď nesedím pořád v autě a nosím volný prádlo a je to o dost lepší.

Ju21na
Kecalka 341 příspěvků 09.02.19 22:05
@Anonymní píše:
@Ju21na ano je to podkožní zdá se a chodit mohu jen omezeně a jeste bolestivě.

Už jsem si vzpomněla, je to Bartholiniho žláza :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 12:39

Díky děvčata, namazala jsem černou mastí, zalepila, a už 2 druhý den po bolesti ani památky, sice guča tam ještě je, ale zdá se menší, tak doufám že se to vtáhne :) díky moc, estě raz. Zakladatelka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >